Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Towarzyskie / Sponsoring - Zasponsoruję
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Atrakcyjne warunki finansowe stała znajomosc szuka kulturalny wysoki zadbany na poziomie 36l

(Warszawa, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Jesteś : Mężczyzną
Wyjazdy: Nie
 

Szukam przyjaciółki-kochanki na stałe, dziewczyny miłej, ciekawej, zgrabnej, zmysłowej, o niebanalnej interesującej pociągającej urodzie, szczupłej, najchętniej w wieku do 24 lat, niepracujacej a jeśli pracującej to nie od rana do wieczora przec cały tydzień(to się nie sprawdza, ciężko znaleźć czas i dogadać się) czyli dysponującej czasem by się spotykać kilka razy w mesiącu o dogodnych dla mnie porach. Dla której niezobowiązujący i miły obojgu związek byłby źródłem regularnej pomocy finansowej ale też okazją do poznania sympatycznego, kulturalnego, atrakcyjnego fizycznie i intelektualnie mężczyzny. Z którym mozna porozmawiać, pożartować, pobyć.
Lubię sex (kto nie lubi), lubię być z atrakcyjną, piękną kobietą, rozmawiać, wspólnie pomilczeć, spędzać czas intymnie w bliskości. Brakuje mi w tej chwili tego i tęsknię za tym. Formalnie nie jestem sam, ale nie chcę wchodzić w szczegóły. W każdym bądź razie bywam samotny i chcę temu zaradzić w ten właśnie sposób bo nie zamierzam się wiązać w sposób poważny, nie szukam miłości, żony etc. Moje życie pozostaje moim życiem.
Mam 36 lat, nie mieszkam w Warszawie ale bywam w niej bardzo regularnie. Spotkania w Warszawie w hotelu lub apartamencie hotelowym (oczywiście to mój koszt). Proponuję 1500 zł za każde spotkanie - wspólne popołudnie i wieczór. Zależy mi na poznaniu tej jednej na dłużej. Byłeś już kiedyś w takim układzie przez ponad rok, wspominam go bardzo dobrze i mam nie tylko wyobrażenie ale i doświadczenie jak ma wyglądać. Wiem też kogo chciałbym poznać. Jeśli jesteś zaineresowana, spełniasz moje oczekiwania i odpowiadają Ci warunki finansowe napisz, koniecznie ze zdjęciem. Pozdrawiam serdecznie.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl