Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Towarzyskie / Sponsoring - Szukam sponsorki
<< Poprzednie ogłoszenie

Przystojny i elegancki 33-latek szuka sponsorki

(Warszawa, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Jesteś : Mężczyzną
Wyjazdy: Tak
 

Bardzo wysoki (195 cm) i bardzo przystony 33-latek szuka sponsorki, najchętniej na stały układ . Jestem osobą wykształconą (studia podyplomowe) , kulturalną, taktowną i dyskretną. Mam krótkie włosy, normalną budowę ciała, jestem zadbany i elegancki.
Na codzień pracuje w jednej z korporacji, zadaniowy czas pracy sprawia jednak że mogę się spotykać zarówno w ciągu dnia jak i wieczorem.
Zdjęć nie wysyłam i nie proszę o nie, w zamian proponuje zapoznawczą kawę która zweryfikuje nasze oczekiwania. Zależy mi aby nasze spotkania odbywały się w miłej i ciepłej atmosferze, a do tego niezbędna jest wzajemna akceptacja.
Zainteresowane Panie proszę o kontakt.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl