Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Towarzyskie / Sponsoring - Szukam sponsorki
<< Poprzednie ogłoszenie

Przyjaźń/Romans/Przygoda - Szukam miłej i inteligentnej sponsorki...

(Bielsko-Biała, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Jesteś : Mężczyzną
Wyjazdy: Tak
 

Młody, osiemnastoletni i wysoki[176] brunet o miłym usposobieniu, z wysoką kulturą osobistą i nieprzeciętnym urokiem osobistym, chętnie pozna sympatyczne, atrakcyjne i, przede wszystkim, zdecydowane panie do lat 40 na spotkania towarzyskie, które długo zostawią po sobie ślad w postaci rozkosznych i niezapomnianych wspomnień. Wymagam dyskrecji i higieny, co oczywiście i sam zapewnię na wysokim poziomie. Ze swojej strony mogę zaofiarować siebie jako towarzysza do wspólnych rozmów przy kawie, jak i namiętnego kochanka na zimne i samotne chwile. Co mogę dać partnerce jako kochanek? Zapytaj - jestem pod tym względem otwarty na wszelkie, możliwe pragnienia płci pięknej;)
W zamian za dotrzymanie towarzystwa, bądź mile spędzone upojne chwile, oczekuję drobnego wsparcia finansowego. W jakiej wysokości? To będzie zależało tylko i wyłącznie od nastroju spotkania, jak i od oczekiwań drugiej strony;)
Proszę o poważne odpowiedzi, najlepiej z zdjęciem, chociaż nie jest to warunek kluczowy. Panom dziękuję.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl