Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Towarzyskie / Sponsoring - Szukam sponsorki
<< Poprzednie ogłoszenie

For You.

(Katowice, Żory, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Jesteś : Mężczyzną
Wyjazdy: Tak
 


Ponieważ autoreklama to najcześciej zwykły blichtr proponuje Pani rozmowę :-). Odpowiem na każde ale tylko zadane pytanie. Jestem nietuzinkowym człowiekiem a to i wada i zaleta.Wszystko jednak jako subiektywne trzeba ocenić samemu. Zapraszam :-)
Podziwiam dojrzałą kobiecość i Kobietę we wszystkich jej przejawach i w każdym dosłownie calu od stup do głów z inteligencją i wyobrażnią. Takiej Damie pragnę się oddać do wszelkich usług wedle jej fantazji i uznania.Dla jasności - nie żyję z kobiet. Szukam Pani której moje usługi przypadna do gustu i wspomoże moje ambicje artystyczne.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl