Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Towarzyskie / Sponsoring - Szukam sponsora
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

szukam inteligentnego pana do stałego układu

(katowice, Katowice, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Numer telefonu: (Widoczny tylko dla posiadaczy kont VIP)
Jesteś : Kobietą
Wyjazdy: Nie
 

Tak na początek...
Choć już mnie męczy to szukanie, chcę mężczyzny dojrzałego emocjonalnie, na poziomie i z klasą, w celu długotrwałej przyjaźni, niezobowiązującego związku z podtekstem finansowym. Szukam kogoś do kogo będę mogła się czasem przytulić, porozmawiać, napić się wina, przeżyć gorące noce.
Nie jestem profesjonalistką i nie zamierzam nią być. Jestem normalną Kobietą, która ma przejściowe problemy finansowe i potrzebuje wsparcia.
Wiele zależy od naszych wspólnych ustaleń.
Proszę w odpowiedzi zwrotnej o kilka słów więcej niż: ?jestem zainteresowany?. Napisz jak wyglądasz, czego ode mnie oczekujesz? Napisz coś o sobie.
:)


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl