Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Towarzyskie / Sponsoring - Szukam sponsora
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

UkŁad Oparty Na PrzyjaŹni Z Panem Do Lat 35 . Szczecin

(Szczecin, Szczecin, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Numer telefonu: (Widoczny tylko dla posiadaczy kont VIP)
Jesteś : Kobietą
Wyjazdy: Nie
 

Mam 20lat , W Tym Roku SkonczyŁam Liceum. Niestety Po DŁugich Poszukiwaniach Nie UdaŁo Mi SiĘ Znalesc Pracy ,we Wrzesniu IdĘ Na Studium.
UznaŁĄm To Za Ostatecznosc I ZdecydowaŁm Sie Na To OgŁoszenie Bo PotrzebujĘ PieniĘdzy Zeby SpŁacic DŁug WynajĄc PokÓj W Szczecinie Oraz ChciaŁabym OdŁoŻyc PieniĄdze Zeby Isc Na Kursy KtÓre PrzydaŁyby Mi Sie W Znalezieniu Pracy W PrzyszŁosci.

!!!!!! Tylko !!!!!!!
Tylko StaŁy UkŁad, PreferujĘ Znajomosc OpartĄ Na Przyjazni Z MĘzczyznĄ Do Lat 35 (!!!) Dla KtÓrego Seks Nie Jest NajwaŻniejszy, KtÓry Potrzebuje Po Prostu Przy Sobie KogoŚ Miec ,jest Samotny Na CodzieŃ ,nie Tylko W Nocy.
Tylko Panowie Nie Żonaci !!!

Jestem NormalnĄ DziewczynĄ ,nigdy Wczesniej Nie ByŁĄm W Takiej Sytuacji,
Jesli Chodzi O WyglĄd To Jestem PrzeciĘtna ,figura RownieŻ.

Czekam Na Meile Z Ofertami I Oczekiwaniami.

Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl