Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Towarzyskie / Sponsoring - Szukam sponsora
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Szukam sponsora na dłuższy układ

(Poznań/Zielona Góra, Zielona Góra, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Numer telefonu: (Widoczny tylko dla posiadaczy kont VIP)
Jesteś : Kobietą
Wyjazdy: Nie
 

Cóż ... przeglądając tę stronę, stwierdziłam, że chyba najlepiej będzie jak sama określę, czego szukam. Więc konkretnie.

O mnie: 19 lat, w tym roku zdana matura i zaczęte studia. Pracuję, pracuję (tak, podwójnie) i studiuję. Mam 179 cm wzrostu, ważę 63 kg. Ciężko określić kolo włosów - zwykle jest to blond lub rudy. Mam jednego kolczyka w wardze. Podobno ładna, podobająca się mężczyznom - ja swojej urody bądź jej braku nie oceniam z prostego powodu - gustuję w mężczyznach, więc moja osoba średnio mi się podoba :P

Teraz kogo szukam: kogoś, kto po pierwsze wesprze mnie materialnie. I to nie na przysłowiowe "waciki". Kogoś, kto będzie mógł zapewnić mi stabilność finansową, żebym nie musiała martwić się o rachunki, opłaty, studia, życie, itp. itd. i żebym miała coś na drobne przyjemności ;) Nie musisz być bogiem (ja tez boginią nie jestem), ważne żebyś był zadbany i wiedział czego chcesz. Jeszcze jedno... owszem, potrzebuję pieniędzy, ale nie jestem desperatką :) Ledwo wymęczony, dwuzdaniowy meil napewno mnie nie zainteresuje :) więc napisz coś więcej - kilka zdań o sobie, status, co lubisz oraz konkretną propozycję wsparcia finansowego dla mnie.

Określam konkretnie co mnie interesuje i tego też oczekuję od kandydata - konkretów. Jeśli sam nie wiesz czego chcesz, chciałbyś, ale się boisz - nie pisz. Szanujmy swój czas. Nie interesuje mnie wieczna wymiana meilów, tylko konkretne realne stworzenie pewnego układu.

Mimo podłoża finansowego, wierzę, że można stworzyć taki układ w jakiejś części na kształt przyjaźni... oparty na zaufaniu, uczciwości, poczuciu bezpieczeństwa... i co bardzo ważne, dyskrecji. Z mojej strony masz jej zapewnione 100 % - tego samego oczekuję w zamian.

Co do samych spotkań - nie wchodzą w grę wyjazdy (oczywiście mówię tu o dłuższych niż na cały dzień). Mogę się spotkać zależnie od tego jak masz kaprys - na godzinę, dwie, na całe popołudnie. Oczywiście wchodzi też w grę spędzanie wspólnych nocy. Niestety ja nie mogę zaprosić do siebie. Mogę spotykać się w Zielonej Górze, bądź w Poznaniu i w którymś z tych dwóch miast chciałabym znaleźć odpowiedniego mężczyznę.

Kolejna ważna rzecz - tak, jestem w związku i nie mam zamiaru tego zmieniać. Nie szukam tu męża :)

Nigdy w takim układzie nie byłam, więc liczę na konkretną inicjatywę ze strony Pana:)

Pozdrawiam

PS. Byłoby bardzo miło, gdyby do zdjęcia dołączone było zdjęcie - wtedy napewno odwdzięczę się tym samym.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl