Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Towarzyskie / Sponsoring - Szukam sponsora
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Szukam sponsora

(Warszawa, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Numer telefonu: (Widoczny tylko dla posiadaczy kont VIP)
Jesteś : Kobietą
Wyjazdy: Tak
 

Poszukuję konkretnego poukładanego kulturalnego Pana45 60 do stałego układu opartego na nici przyjaźni, zaufaniu i dyskrecji . Zależy mi na kimś,inteligentnym, o wysokiej kulturze osobistej, kto będzie cieszył się wspólnie spędzonymi chwilami nie zadając zbędnych pytań. Szukam mężczyzny, który dba o kobietę i nie traktuje jej przedmiotowo.Nie będę tu się rozpisywać dlaczego jestem sama i dlaczego piszę to ogłoszenie .... masz zamiar wklejać schematy, daruj sobie zaśmiecanie mojej skrzynki !!! ponawiam anons może znajdzie się tu ktoś naprawdę realny !!!Wyprzedzić czas...bo nie wiadomo co będzie jutro...by żal nie było chwil straconych.
Poszukać radość zapomnianą- co tylko w śnie prawdziwa. Jeśli oderwanie od rzeczywistości jest pragnieniem...moja dyskrecja,miłe towarzystwo,delikatność seksu w namiętności chwili. miły, delikatny, zadbany z pozycją . Zależy mi na kimś,inteligentnym, o wysokiej kulturze osobistej, kto będzie cieszył się wspólnie spędzonymi chwilami nie zadając zbędnych pytań. Szukam mężczyzny, który dba o kobietę i nie traktuje jej przedmiotowo.Nie będę tu się rozpisywać dlaczego jestem sama i dlaczego piszę to ogłoszenie .... masz zamiar wklejać schematy, daruj sobie zaśmiecanie mojej skrzynki !!! ponawiam anons może znajdzie się tu ktoś naprawdę realny !!!


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl