Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Towarzyskie / Sponsoring - Szukam sponsora
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Szukam sponsora

(Warszawa, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Numer telefonu: (Widoczny tylko dla posiadaczy kont VIP)
Jesteś : Kobietą
Wyjazdy: Tak
 

Może będzie to anons inny niż pozostałe...a może się okazać, że nie jest to właściwe miejsce do zamieszczenia takiego ogłoszenia... bo jak szukać przyjaciela w kimś, kogo się jeszcze nie zna...albo jak wyobrażać sobie znajomość z kimś, o kim nie mam jeszcze żadnego wyobrażenia...
Nie mam sprecyzowanych oczekiwań co do wyglądu, czy wieku mężczyzny, którego chciałabym poznać. Ale lubię mężczyzn zadbanych, szczupłych, dobrze wyglądających, a najważniejsze jest wnętrze, charakter. Chętnie poznam zamożnego mężczyznę będącego w stałym związku, żonatego, choć nie jest to warunek, ale wtedy łatwiej będzie zaakceptować fakt, że ja też nie jestem bez zobowiązań wobec kogoś innego... Szukam dyskretnej znajomości, niezbyt absorbującej, na dłużej.
Ja potrzebuję wsparcia &#8211; i żeby nie było tak patetycznie - finansowego, bo mam przejściowe kłopoty... nie szukam jednak czystej mechanicznej transakcji seks&#8211;pieniądze, ani też jednorazowych przygód...bo to nie dla mnie...potrzebuję raczej przyjacielskiej pomocy, kogoś kto pomoże mi wyjść na prostą, tylko nie mam nikogo takiego w moim otoczeniu, dlatego tu jestem... poza tym byłoby mi miło, gdyby czasem ktoś mnie porozpieszczał... nie oczekuję tu jednak altruizmu, bo to miejsce jest raczej jasno sprecyzowane... więc z przyjemnością się odwdzięczę, muszę tylko wiedzieć jakie są Twoje oczekiwania wobec mnie...
Jestem lojalna, szukam wyłącznie jednego, konkretnego mężczyzny, który zapewni mi wsparcie na poziomie kilku tysięcy złotych miesięcznie.
Jestem zupełnie normalną 22-letnią kobietą, inteligentną, wesołą. Z wyglądu zadbana, elegancka, 163 cm wzrostu biust D, szczupła, podobno ładna choć pozostaje to kwestią gustu ;-)
TO nie jest mój pomysł na życie, raczej sposób na zaradzenie przejściowym problemom, dlatego też nic na siłę, musimy się sobie wzajemnie spodobać i mieć zbliżone oczekiwania. Szacunek i szczere intencje konieczne &#8211; w obie strony.

Nie spodziewam się wielu odpowiedzi, ponieważ moja sytuacja jest dość specyficzna, ale każdemu kto odważy się napisać na pewno odpowiem :)


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl