Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Towarzyskie / Sponsoring - Szukam sponsora
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Szukam przyjaciela na dłuższy układ sponsorowany na wspólnie spędzane chwile w ciągu dnia

(Warszawa, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Numer telefonu: (Widoczny tylko dla posiadaczy kont VIP)
Jesteś : Kobietą
Wyjazdy: Nie
 

Witam serdecznie..
Jestem stanowczą, naturalną kobietą w wieku 24 lat, zdecydowaną na dłuższy układ sponsorowany z jednym miłym, kulturalnym, odpowiedzialnym i wesołym mężczyzną, który miałby chęć i czas spędzić za mną miłe chwile w ciągu dnia.

Jestem dyspozycyjna zazwyczaj do godziny 18,20, ze względu na swój związek. Jeśli więc Tobie również brakuje w związku lub małżeństwie kogoś z kim możesz porozmawiać, miło spędzić czas i podzielić się namiętnością i czułością, może szukamy siebie nawzajem.

Z mojej strony liczyć możesz na zrozumienie, dużą dawkę miłości francuskiej - jeśli jest wzajemna - tym bardziej :) i sex klasyczny. Nie kręci mnie ani sex analny, ani sex oralny do końca.

Oczekuję gratyfikacji w wysokości 400-500pln za spotkanie. Ale nie chciałabym aby ta kwestia przytłumiała nam wspólnie spędzany czas. Po prostu potrzebuję wsparcia finansowego, bo na chwilę obecną nie mogę podjąć żadnej pracy i jest mi ciężko utrzymać mieszkanie i samochód.

Chciałabym abyśmy potraktowali naszą znajomość przyjacielsko i spędzili czas również na rozmowach, wyjściu na kawę czy obiad lub kolację. Reszta zależy od nas.

Myślę, że jeśli jesteś zdecydowany na taką znajomość nie mamy co marnować własnego czasu na długie pisanie wiadomości, bo zazwyczaj któraś ze stron rezygnuje. Jeśli nie jesteś pewien czy odpowiadają Ci moje warunki i moja propozycja takiej relacji - nie pisz.. Oszczędźmy sobie zbędnego pisania również wtedy gdy nie jesteś w stanie wysłać mi swojego zdjęcia. Do takiej relacji potrzebna jest akceptacja obu stron, więc ja również chciałabym wiedzieć z kim mam przyjemność.

Proszę o zdecydowane i konkretne wiadomości od szczerych i odpowiedzialnych mężczyzn. Pozdrawiam


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl