Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Towarzyskie / Sponsoring - Szukam sponsora
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Szukam mężczyzny dojrzałego emocjonalnie (najlepiej ok 33-36 lat, ale to nie takie ważne). Inteligen

(Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Numer telefonu: (Widoczny tylko dla posiadaczy kont VIP)
Jesteś : Kobietą
Wyjazdy: Nie
 

Szukam mężczyzny dojrzałego emocjonalnie (najlepiej ok 33-36 lat, ale to nie takie ważne). Inteligentnego, bo to dla mnie jest chyba najważniejsze. Jeśli uważasz, że możesz nie sprostać temu wymogowi, to i tak napisz. Ludzie wątpiący w swoje zalety częściej są więcej warci, niż ci zawsze pewni siebie. Byłoby fajnie, gdybyś miał duszę humanisty, skończone wyższe studia i wrodzony takt i delikatność. To ważne. Nie interesują mnie wielcy biznesmeni przekonani o swej wyjątkowości i pewni, że "mogą mieć każdą". Mnie nie mogą, i ja nie mogę dać nikomu siebie, jeśli wiesz, co chcę powiedzieć. Jestem artystką, znajdziesz mnie zaczytaną w tomiku niszowego poety, albo jako ilustrację do książek Ciorana. Nie, może aż tak źle nie jest ;)
Piszę, czytam, marzę. Mam trochę inny sposób patrzenia na rzeczywistość, na moralność, na świat, niż większość ludzi. Jeśli czujesz się samotny i potrzebujesz "odskoczni", to napisz, ja też jej potrzebuję. Jakiejś nowej fascynacji, którą mógłbyś być dla mnie, chciałabym uczyć się od Ciebie, wiedzieć o Tobie dużo, wnikać w Twoje życie, malować ściany Twego umysłu na kolor, na jaki będę miała ochotę, bo bywam kapryśna. Ale da się to znieść. Jestem delikatna, miła, szanuję ludzi, bo bardzo ich lubię. Potrafię być też asertywna i iść własną ścieżką, nie oglądając się na to, co powiedzą czy pomyślą inni. Bardzo ważny jest dla mnie rozwój i rozumiem przez to nie tylko rzeczy, które się "opłacają", ale też takie, które warto zrobić dla siebie, aby poczuć się szczęśliwym.

Chciałabym znaleźć mężczyznę, z którym zbudujemy relację opartą na przyjaźni, zaufaniu, zrozumieniu, chcę mieć kogoś, przy kim będę się dobrze czuła, oraz dla kogo będę mogła być przyjacielem, pocieszycielem, urozmaiceniem życia. Od razu mówię, że nie szukam mężczyzny żonatego- moja moralność nie zabrania mi brania pieniędzy od faceta z którym się zwiążę, ale zabrania mi krzywdzenia ludzi (w tym przypadku- potencjalnej żony i dzieci). Szukam kogoś, kto do tej pory był zabiegany, zapracowany, zbyt zajęty, żeby znaleźć kogoś, z kim chciałby być, albo kogoś, kto boi się wejść w związek formalny, a chciałby kogoś mieć, kto nie ma zbyt wiele czasu, a chciałby wiedzieć, że ktoś o nim myśli i nie ma mu za złe, że spotyka się z nim nie zbyt często. To, co właśnie czytasz, nie jest ofertą seksu na godziny, tylko ofertą związku w specyficznym rozumieniu tego słowa. Szczegóły możemy ustalić między sobą.

Z rzeczy prozaicznych- mam 20 lat, studiuję dziennie socjologię. 165cm, 48kg, jestem szczupła, całkiem ładna (chociaż to rzecz subiektywna- jednym podobam się bardzo, innym nie, ale lubię siebie), wyglądam może na 17 lat, mam duże, orzechowe oczy i włosy w kolorze miodowy blond, filigranową sylwetkę.

Dlaczego szukam kogoś tutaj? Wolę starszych, a nie wiem, gdzie szukać. Wiem, że chcę starszego, wykształconego, inteligentnego, z poczuciem humoru, który umie poradzić sobie w życiu, i dzięki temu wszystkiemu będzie go stać na moje zachcianki, zakupy, teatr i takie tam. Szukam normalnego faceta, który czasem ma lepsze dni, a czasem potrzebuje pocieszenia bo nie wierzy w siebie. Takiego, żeby się ze mną bawił i zabrał do wesołego miasteczka na karuzelę. Żebyśmy mogli czasem spędzać wieczory razem- on opowiadając mi z pasją o swoich zainteresowaniach, a ja czytając mu moje wiersze. Intymność? To chyba oczywista konsekwencja bliskości duchowej i intelektualnej między kobietą a mężczyzną :)
Jeżeli szukasz czegoś takiego, napisz. Jeśli nie jesteś pewny, też napisz. Może okaże się, że szukamy tego samego, tylko ja nie wiem, czy dobrze opisałam to, czego chcę. Jeśli myślisz, że nie jesteś "zbyt dobry" żeby mi odpisać- odpisz koniecznie tym bardziej! Czekam :)


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl