Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Towarzyskie / Sponsoring - Szukam sponsora
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Szukam mecenasa o dobrym sercu

(Warszawa, Warszawa, )
Szukam mecenasa o dobrym sercu


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Numer telefonu: (Widoczny tylko dla posiadaczy kont VIP)
Jesteś : Kobietą
Wyjazdy: Nie
 

Szukam mecenasa, jak to ładnie określało się w czasach Renesansu. Czytałam parę ogłoszeń dziewczyn &#8211; większość wzdraga się przed określeniem: szukam sponsora. Hipokryzja na maksa, bo one nie szukają sponsora, tylko przyjaciela. Ale dziwnym trafem ten przyjaciel ma dawać im pieniądze.

Ja mówię wprost: Chcę załatwić kilka spraw, zrealizować kilka marzeń, nauczyć się paru ciekawych rzeczy. A na to potrzebne są pieniądze. W tej chwili taka właśnie znajomość mnie interesuje. Oczywiste jest, że musimy się wzajemnie polubić, żeby miło spędzać ze sobą czas w łóżku, ale i na ciekawej rozmowie czy rozmyślaniach. Oczywiste jest, że musi zaiskrzyć emocjonalnie, mentalnie i fizycznie, żeby wynikła z tego spotkania dwojga obcych sobie ludzi ciekawa znajomość.

Kilka słów o mnie: mam 30 lat, blond włosy, kobieca, normalna, inteligentna, w głowie dużo marzeń, pomysłów i oczekiwań od życia. Pracowitość nie zawsze wystarcza, żeby cieszyć się tym, co chce się osiągnąć czy czego chce się nauczyć. Zwłaszcza, jeżeli priorytetów jest kilka, a do ich osiągnięcia potrzebne są środki.
W tej chwili nie jestem w związku, więc, oprócz tego, o czym napisałam powyżej, zwyczajnie brakuje mi pieszczot, seksu, interesujących rozmów. Ale bez wchodzenia sobie w życie.

Jeżeli uważasz, że to ogłoszenie jest skierowane do Ciebie, napisz. Odpiszę tylko na maile z konkretnymi propozycjami mecenatu.

Serdecznie pozdrawiamSzukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl