Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Towarzyskie / Sponsoring - Szukam sponsora
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Szukam konkretnego sponsora

(Warszawa, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Numer telefonu: (Widoczny tylko dla posiadaczy kont VIP)
Jesteś : Kobietą
Wyjazdy: Tak
 

Szukam mężczyzny, który wspomoże mnie jednorazowo kwotą 6000 zł. Pisząc "jednorazowo" nie mam na myśli jednego spotkania ale kilka-kilkanaście, z tym, że chciałabym, aby odbywały się one nie rzadziej niż raz w tygodniu. Nie szukam stałego układu, ponieważ nie chciałabym wiecznie utrzymywać się w ten sposób. Po prostu jest to sprawa dość nagląca (choć nie "nóż na gardle") i obawiam się, że może mi być ciężko inaczej zdobyć taką sumę w stosunkowo krótkim czasie. A też nie chcę czekać do momentu, w którym będzie to już sytuacja podbramkowa.

Coś o mnie: ładna i zgrabna, 27 lat, 168 cm, dłuższe proste włosy. Poza tym jestem osobą kulturalną, subtelną i miłą.

Proszę o konkretne (co nie znaczy, że typu "szybki numerek" w samochodzie, w toalecie etc.) oferty ze zdjęciem - w odpowiedzi zrewanżuję się swoim. Pomimo, że nie ma to być stała relacja, chcę abyśmy oboje czuli się ze sobą dobrze podczas tych spotkań. Spotkanie zapoznawcze (po wcześniejszym obustronnym zaakceptowaniu zdjęć) - jak najbardziej. Nie tylko po to, żeby zweryfikować swoje wyobrażenia co do drugiej osoby, ale również, żeby miała szansę nawiązać się miedzy nami jakaś nić sympatii.

Pozdrawiam!


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl