Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Towarzyskie / Sponsoring - Szukam sponsora
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Sympatyczny układ

(Warszawa, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Numer telefonu: (Widoczny tylko dla posiadaczy kont VIP)
Jesteś : Kobietą
Wyjazdy: Tak
 

Witaj.

Jestem inteligentną i ładną, 22letnią dziewczyną. Jestem artystką i muszę/potrzebuję/chcę zająć się swoją "pracą". Nie przynosi ona jednak dochodów. Dlatego właśnie znalazłam się na tej stronie. W zamian za wsparcie finansowe, mogę zaoferować wiele. Przede wszystkim, chciałabym, by taki układ opierał się na wzajemnym szacunku. Żeby można było porozmawiać, spędzić razem miło i sympatycznie czas. I żeby idea układu nie implikowała automatycznie twierdzenia, że jestem przedmiotem! Poza tym, nie jestem typem dziewczyny po slorace z długimi tipsami i odsłoniętym brzuchem. Zatem można również "pokazać się" ze mną na zewnątrz. Kręci mnie wiedza, poznanie, sztuka. Filozofia.
Nie szukam miłości! Nie szukam i nie chcę. Wykluczam wszelkie perwersje. Nigdy wcześniej nie wchodziłam w takie układy z kimkolwiek. Piszcie tylko wtedy, kiedy jesteście naprawdę zainteresowani tematem - to oszczędność mojego i Waszego czasu.

Pozdrawiam


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl