Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Towarzyskie / Sponsoring - Szukam sponsora
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Sprzedam Dziewictwo, 50 000+

(Wrocław, Warszawa- opcjonalnie- cała Polska, Warszawa, )
Sprzedam Dziewictwo, 50 000+ Sprzedam Dziewictwo, 50 000+


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Numer telefonu: (Widoczny tylko dla posiadaczy kont VIP)
Jesteś : Mężczyzną
Wyjazdy: Tak
 

Mam 20 lat i jestem naturalną w sposobie bycia, pełną dziewczęcego uroku
młodą kobietą- szczupłą, długowłosą szatynka o ciemnych oczach i ładnych, regularnych rysach twarzy,
dziewczyna ambitna i inteligentna.
Mężczyzn, którzy mają w intencji odpowiedzieć na ten anons w tonie żenującym, ujmując swojej męskiej godności- uprzejmie proszę o nie zaśmiecanie mojej skrzynki odbiorczej. Nie śpieszę się. Nie jestem zdesperowaną laską w stylu "laska z dyskoteki", w potrzebie za kilka tysięcy, na teraz, "kto pierwszy ten lepszy". Szukam wartościowego kontaktu, stąd proszę o odezwę wyłącznie Mężczyzn przez duże "M".

Nie uznaję tipsów, tandetnej wizualizacji, wulgarnego zachowania, braku ogłady. Lubię białe koszule w zestawieniu z czarnymi szpilkami i dobrą konwersację przy dobrym winie. W relacjach interpersonalnych najbardziej cenię wartości intelektualne. Stąd- szukam Pana z gestem i z klasą, sytuowanego na adekwatnym poziomie nie tylko finansowym, ale również intelektualnym- mentora- który będzie dla mnie nieodzownym symbolem męskości- wyborem godnym tak szczególnego powiernictwa.
Moje dziewictwo wyceniam na 50 000+. Oczekuję jednocześnie poznać wartościowego mężczyznę, który rozumiejąc znaczenie swojego stanowiska, zechce pozostawić po sobie dobre, budujące wspomnienia :-)
Wiek partnera naturalnie nie stanowi dla mnie przeszkody- liczę poznać statecznego mężczyznę.

Jeśli odpowiada Ci moja aparycja i profil mentalny-,i jeśli jesteś Mężczyzną przez dużego formatu "M"- zapraszam do kontaktu.

(Należy zaznaczyć, że najwyższą zaproponowaną sumą, jest aktualnie 100.000, przy czym kontakt ten nie został jeszcze zweryfikowany)


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl