Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Towarzyskie / Sponsoring - Szukam sponsora
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Propozycja inna niż większość

(Szczecin, Szczecin, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Numer telefonu: (Widoczny tylko dla posiadaczy kont VIP)
Jesteś : Kobietą
Wyjazdy: Tak
 

Witam,
jestem 21-letnią dziewczyną, sympatyczną, wesołą, kulturalną i ambitną. Chciałabym poznać mężczyznę, który wspomoże mnie finansowo kwotą 3 000 zł miesięcznie. Naturalnie, chciałabym by była to znajomość stała.

Ze swojej strony oferuję wspólne wyjścia do knajpy, na piwo, kawę, do kina.. Wielogodzinne rozmowy. Cokolwiek zechcesz. Jestem naprawdę dobrym słuchaczem jak też oddaną przyjaciółką. Jeżeli więc nie jesteś do końca zadowolony z kierunku jaki obrało Twoje życie, może właśnie ja mogłabym wprowadzić w nie odrobinę uśmiechu?

Na wstępie powinnam też zaznaczyć, że w zamian za pomoc finansową oferuję wyłącznie przyjaźń, oddanie, zrozumienie i pomoc. Świadczenie usług seksualnych za pieniądze mnie nie interesuje, nie jestem takim "typem" dziewczyny. Szukam przyjaciela, który również poszukuje przyjaciółki, kogoś kto jest w stanie, poniekąd bezinteresownie pomóc drugiej osobie, jednocześnie łapiąc przy niej oddech i uspokajając skołotane nerwy.

Zdaję sobie sprawę z tego, iż 90% osób, które zdecyduję się na przeczytanie tego ogłoszenia, liczy na anons młodej, atrakcyjnej, niekoniecznie inteligentnej dziewczyny, która uprzyjemni im czas poprzez spełnianie ich seksualnych oczekiwań. Cóż, dwa pierwsze epitety się zgadzają. Jestem normalną, młodą, atrakcyjną, ciekawą świata osobą, która chciałaby spełnić swoje marzenia i mieć lepszy "start". Jestem też świadoma mentalności naszego narodu - wobec czego wiem, iż wcześniej wspomniane 90% uzna za absurd pomaganie komuś, bez wyraźnej korzyści cielesnej. Z mojej strony mogę jedynie odpowiedzieć, że czytając niektóre z Państwa ogłoszeń odnoszę wrażenie, że to właśnie umysł potrzebuje ukojenia, nie ciało.

Jeżeli cokolwiek z tego co napisałam "przemawia" do Ciebie i odpowiadałby Ci taki układ - napisz.
Pozdrawiam.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl