Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Towarzyskie / Sponsoring - Szukam sponsora
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Poznam DojrzaŁego, Eleganckiego MĘŻczyznĘ, KtÓry SiĘ MnĄ Zaopiekuje. Pozdrawiam Serdecznie! :)

(Polska I Inne Kraje, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Numer telefonu: (Widoczny tylko dla posiadaczy kont VIP)
Jesteś : Kobietą
Wyjazdy: Tak
 

Witam serdecznie!
Znalazłam się na tej stronie po to, aby poznać mężczyznę dojrzałego (preferowany wiek 40+, bez górnej granicy), poważnego, eleganckiego, opiekuńczego, zamożnego, który otoczy mnie opieką, nie tylko finansową.
Chciałabym, by mężczyzna, którego poznam był zamożny, abyśmy mogli wspólnie cieszyć się urokami życia. Z miłą chęcią pomogę Ci w Twoich interesach, czy prowadzeniu firmy etc.
Pragnę byś o mnie dbał, rozpieszczał i sprawiał, że każdego dnia będę budziła się z uśmiechem na twarzy. Chciałabym również sprawiać by na Twojej buzi pojawiał się uśmiech... być blisko Ciebie i wspierać Cię co dnia.
Byłoby cudownie, gdybyśmy mogli wspólnie zwiedzać Świat, cieszyć się każdym kolejnym dniem, bym mogła na Ciebie liczyć w każdej sytuacji, ale nie oznacza to, że Ty nie będziesz mógł liczyć na mnie, bo będziesz mógł zawsze!
Nie ma dla mnie znaczenia w jakiej części Świata będziesz mieszkał, bo jeśli będziesz tego chciał, zamieszkam tam z Tobą, mogę zmienić miejsce zamieszkania w każdej chwili, jeśli będziesz kimś, na kogo będę mogła zawsze liczyć!
Chciałabym czuć się w Twoich ramionach bezpieczna i spełniona, a obiecuję, że będę wobec Ciebie uczciwa, lojalna i nigdy nie odczujesz z mojej strony braku zainteresowania Twoją osobą.
Mam 23 lata, obecnie lada chwila kończę studia i chciałabym znaleźć kogoś, kto zmieni moje życie na lepsze.
Proszę by Panowie odpowiadający na moje ogłoszenie byli poważni i odpowiadali więcej niż jednym zdaniem, ponieważ takie listy pozostawię bez odpowiedzi.
Będzie mi miło Cię poznać, obiecuję, że się nie zawiedziesz.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl