Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Towarzyskie / Sponsoring - Szukam sponsora
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Poszukiwania mecenatu finansowego...

(Kraków, Kraków, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Numer telefonu: (Widoczny tylko dla posiadaczy kont VIP)
Jesteś : Kobietą
Wyjazdy: Tak
 

Witaj,
jeżeli jesteś szanującym się mężczyzną, biznesmenem, osobą zajmującą kierownicze stanowisko, który z takich, a nie innych przyczyn znalazł się na tej stronie, w takim, a nie innym celu przeczytaj do końca moje ogłoszenie... Zdania, które zawieram w swoim anonsie, bynajmniej nie są pustymi frazesami i nie są skierowane do żartownisiów, chamów traktujących kobietę przedmiotowo.
Być może szukam właśnie Ciebie- inteligentnego, kulturalnego, szarmanckiego, zdecydowanego i konkretnego mężczyzny, który chciałby otoczyć opieką młodą studentkę- zadbaną pragnącą rozwoju intelektualnego, społecznego a zarazem obyczajowego.
Jestem studentką prestiżowej uczelni i kierunku, w związku z tym nie mam czasu na niekończące się odpisywanie, na mało konkretne maile oraz umawianie się na 'spotkanka zapoznawcze', które w ostatniej chwili zostają odwołane.
Dlatego szukam mężczyzny, który wie czego chce i co może mi zaoferować, a co najważniejsze, potrafi to wszystko określić słowami. Nie jestem profesjonalistką, potrzebuję jednak z pewnych powodów posunąć się do takiego, a nie innego kroku, ale nie jestem też naiwna. Uważam, że jestem osobą silną, konkretną, zdecydowaną, ale jednocześnie sympatyczną, subtelną, inteligentną o ciekawej osobowości i niebanalnym wnętrzu. Prezentuję wysoki poziom kultury osobistej i jestem osobą dość reprezentacyjną. Co do cech fizycznych mam zdecydowanie kobiece kształty, długie włosy w kolorze naturalnego ciemnego blondu, urodę słowiańską, nie należącą do przeciętnych.
Świadoma swojej wartości kieruję swoje ogłoszenie do konkretnych mężczyzn, którym duma i kultura nie pozwala targować się o kobietę, więc jeśli uważasz, że 500zł za 2h spotkanie, a 1000zł (i więcej) za kilkugodzinne spotkania (noce/dnie) to zbyt wiele- nie odpisuj. Poszukuję tylko poważnych mężczyzn do stałego układu i oferujących konkretne gratyfikacje finansowe. Najchętniej nawiązałabym stałą znajomość opartą na mecenacie finansowym, wzajemnym szacunku i sympatii. Mogę być towarzyszką na bankietach, przyjęciach okolicznościowych, wyjazdach służbowych i prywatnych...
Jeśli intryguje Cię taki rodzaj znajomości, czekam na wiadomość...
Gorąco zachęcam i serdecznie pozdrawiam,
A. ;)


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl