Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Towarzyskie / Sponsoring - Szukam sponsora
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

One more time

(Kraków, Kraków, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Numer telefonu: (Widoczny tylko dla posiadaczy kont VIP)
Jesteś : Kobietą
Wyjazdy: Tak
 

Kilka tygodni temu dodałam ogłoszenie na tym portalu, zwracałam się do mężczyzn, których interesuje dłuższa sponsorowana znajomość z młodą dziewczyną.
Być może użyłam zbyt szerokich pojęć,trudno stwierdzić gdzie leży przyczyna, jednak całkowicie rozminęłam się z potencjalnym poszukiwanym odbiorcą.
W efekcie otrzymałam całe mnóstwo wiadomości od oszustów, pseudo-psychoanalityków, zadufanych nowobogackich , wulgarnych chamów, misjonarzy etc.
Zrezygnowałam na jakiś czas, a teraz ponownie podejmuje wyzwanie- znajdę męzczyznę normalnego:)!
Bogatsza o wspomniane doświadczenia, uściślę swoje oczekiwania.
Po pierwsze, interesują mnie propozycje relacji z korzyścią finansową dla mnie- może brzmi brutalnie, ale szukam sponsora, a nie przyjaciela.Ciepła, pozytywna znajomość- jak najbardziej, ale nie ma tu mowy o przyjazni po 3 spotkaniach.
Pisząc, że chcę poznać mężczyznę na poziomie, nie mam na myśli poziomu finansowego- dochody kilkukrotnie przekraczające średnią krajową, nie zastąpią Twojej kultury, stosunku do poznawanych ludzi, poszanowania dla nich.
Zaznaczam, nie jestem zahukaną dziewczyną ze wsi, nie padnę z zachwytu otrzymując zaproszenie na sushi, a moich oczekiwań nie zaspokoję ofertą spędzenia wieczoru w "vipowskim hotelu popijając najdroższego szampana".
Z mojego punktu widzenia,atrakcyjność intelektualna , jest więcej warta , niż aparycja.
Dlatego dziękuję wszystkim "pszystoinym menszczyznom" z "zajebistom ofertom".
Dziękuję też wszystkim wielbicielom "numerków" w samochodzie, plenerze, a także kolekcjonerom chorób wenerycznych, tym z misją umoralniająca również- wiem co proponuję i nie- nie mam zamiaru się z tego tłumaczyć, czy zwierzać.Oszustwa i wyłudzenia (zdjęc w tym przypadku) wywołują we mnie jedynie złość.
Sporo tej negacji, dlatego teraz ujmę w skrócie podsumuję co mnie interesuje.
Mężczyzna zdecydowany,który wie, jakie aspekty kobiecości sobie ceni, a czego unika. Świadomy swoich możliwości, który potrafi określić, jak wyobraża sobie takową relację. Ktoś, kto potrafi ustalić,jak częste mają być spotkania i jaką kwotę MOŻE (a nie chciałby) mnie podarować.
Jeżeli Twoja pierwsza wiadomość wywoła usmiech, a nie grymas na mojej twarzy, odpowiem i chętnie opowiem o sobie.
Pozdrawiam
Ogłoszenie dodane: Niedziela, 12 Czerwiec, 2011  18:40Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl