Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Towarzyskie / Sponsoring - Szukam sponsora
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Oddam dziewictwo komuś czułemu i normalnemu

(Łódź, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Numer telefonu: (Widoczny tylko dla posiadaczy kont VIP)
Jesteś : Kobietą
Wyjazdy: Tak
Wiek: 19 lat
Wzrost: 167 cm
Waga: 45 kg
 

Witam.

Jestem czułą , słodką , romantyczną dziewczyną. Taka pieszczoszka ze mnie , bardzo delikatna i szczupła. Zdecydowałam się że mogłabym oddać dziewictwo , taki pełny stosunek z mężczyzną za wsparcie...ale zależy mi też bardzo na czulej , przyjemnej atmosferze. Bezpieczeństwie. Mam jakieś doświadczenie w kontaktach z mężczyzną ale nie kochałam się z nikim tak w całości , do końca :P nie poznałam tego... Jestem pełnoletnią osobą , nawet już trochę starsza.

Tak szczerze ... nie będę opisywała tutaj historii swojego życia i okoliczności które mnie do tego sprowadziły , jednak zdałam sobie sprawę że istnieje taka opcją , być może tak na prawdę chociaż będę coś z tego ... ponieważ królewicz na białym koniu też może być już po takich przejściach...Poszukuje kogoś CZUŁEGO i wyrozumiałego. Miło by było jakby okazało się później że możemy kontynuować znajomość , nie wykluczam tego... Zasadnicze są sprawy :
- Nic na siłę , dbasz o moje bezpieczeństwo oraz obydwoje dbamy o przyjemną atmosferę.
-Nie przyjmuje tabletek anty , dbasz o bezpieczeństwo jeszcze raz podkreślam ;)
-Spotykamy się wcześniej , mam zamiar zrobić to z kimś , z kim jednocześnie będę w stanie porozmawiać , spędzić jakiś czas , coś się o Tobie też dowiedzieć , zbudować jakaś lekką nić porozumienia chociaż...

Według mnie powinno to wyglądać tak iż spotykamy się na spotkaniu zapoznawczym. Decydujemy co dalej , jeśli wszystko w porządku to umawiamy się na jakiś termin , datę i idziemy na tzw. randkę przed hotelem , możesz mnie zaprosić gdzieś na kolację , na wycieczkę jednodniową :) Chciałabym aby było baaaardzo miło i romantycznie. Odrobina magii mimo wszystko ;) Bym się rozluźniła , niekoniecznie alkoholem tylko ... Pieniążki wręczasz mnie przed spotkaniem albo na spotkaniu ew. przy mnie dokonujesz przelewu na moje konto.











Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl