Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Towarzyskie / Sponsoring - Szukam sponsora
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Nietypowy Układ

(Łódź, Łódź, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Numer telefonu: (Widoczny tylko dla posiadaczy kont VIP)
Jesteś : Kobietą
Wyjazdy: Nie
 

Witam,

Jak w tytule - moje ogłoszenie będzie dość nietypowe w porównaniu do pozostałych które się tutaj znajdują. Tak, oczywiście - szukam sponsora (niestety z pieniędzmi u mnie ostatnio jest bardzo kruchutko), ale... nasze spotkania i relacje wyobrażam sobie nieco inaczej niż zostało to ogólnie przyjęte.
Może na początku to będzie wydawało się trochę dziwne i bezsensowne, może ktoś napisze mi "Idź się lecz, dziewczynko", ale... myślę że warto spróbować. Wytłumaczę o co chodzi.

Szukam kogoś, dla kogo mogłabym stać się osobą, pełniącą rolę osobistego jakże oddanego spowiednika i wiernej towarzyszki, tak jakby kogoś w rodzaju przyjaciółki. Szukam jednego Pana, któremu mogłabym służyć swoim towarzystwem, rozmową prawie o każdej porze dnia i nocy (jestem bardzo elastyczna) na każdy temat. Chciałabym chłonąć czyjeś smutki i frustracje. Z natury jestem bardzo opanowana, cierpliwa i wyrozumiała, a przede wszystkim uważnie słucham drugiego człowieka.
Nie ma tutaj miejsca na seks.
A przyjaźń? W nią chyba nie wierzę... Wolę to zastąpić czymś zupełnie innym, bo mam nadzieję że wraz z upływem czasu, w tej nowej znajomości wytworzy się pewna nić porozumienia między obydwoma stronami, takie przedziwne, nieuchwytne coś, czego nie będzie można nazwać ani przyjaźnią, ani miłością (no, chyba ze platoniczną, wtedy - taaak!), ani pożądaniem, coś co jest jedyne w swoim rodzaju niepowtażalne i trudne do sprecyzowania.

Jeśli będziesz miał takie życzenie, mogę stać się twoją, może nie piękną ale dość charakterystyczną, żywą, inteligentną "broszką", która - uda się z Tobą na dłuższy spacer, pójdzie z Tobą na obiad, kolację, teatru czy choćby wybierze się w teren, jeździć konno. "Broszką" która być może ma w sobie coś ze zwierzęcia.
Nie liczy się dla mnie twój wiek, stan cywilny ani wygląd ("tylko stan portfela" - pewnie właśnie pomyślałeś. Cóż, poniekąd tak - wyrachowane i pazerne ze mnie stworzenie, a przy tym jakie zadufane i puste! :D).


W związku z powyższym... chcesz mnie poznać? Pragniesz mieć na wyłączność swoją pocieszycielkę, towarzyszkę? Oto jestem, w całej okazałości "dumna i blada". Tylko napisz do mnie, przedstaw jaką masz wobec mnie listę oczekiwań, co musisz o mnie wiedzieć i czego mogę się spodziewać z twojej strony.

Pozdrawiam...


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl