Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Towarzyskie / Sponsoring - Szukam sponsora
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Nadal Aktualne - Układ Z śliczymi Siostrami

(Kraków, Kraków, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Numer telefonu: (Widoczny tylko dla posiadaczy kont VIP)
Jesteś : Kobietą
Wyjazdy: Tak
 

Jaki czas temu zamieściłyśmy to ogłoszenie, jednak nie znalazłyśmy jeszcze Pana który spełniałby nasze oczekiwania, więc szukamy dalej :) Zanim dalej zaczniesz czytać to ogłoszenie musisz wiedzieć, że będzie ono bardzo konkretne i takich też odpowiedzi oczekujemy. Jeśli masz ochotę negocjować warunki, wyłudzać nagie zdjęcia, mailować w nieskończoność lub szukasz żony; po prostu nie odpisuj.
Najpierw coś o nas: dwudziestoczterolatka i dwudziestotrzylatka, rodzone siostry (nie aktywne wobec sobie), blondynka i szatynka, inteligentne, wykształcone i dyskretne. Nie mające doświadczenia w branży.
Czego szukamy: Chciałybyśmy nawiązać miłą i długoterminową znajomość z jednym panem, który otoczy nas opieką i pod którego skrzydłami mogłybyśmy się rozwijać. Najlepiej byłoby gdyby Pan był nie młodszy niż 35 lat. Oferujemy spotkanie raz w tygodniu na kilka godzin, spotkanie którego nie zapomnisz przez cały kolejny tydzień i na którym zrobimy dla Ciebie wszystko. Oferujemy wyłączność i brak wnikania w życie prywatne. Jeśli mieszkasz sam możemy pomóc w sprzątaniu i gotowaniu :)


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl