Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Towarzyskie / Sponsoring - Szukam sponsora
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Na naukę za granicą :)

(Warszawa, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Numer telefonu: (Widoczny tylko dla posiadaczy kont VIP)
Jesteś : Kobietą
Wyjazdy: Tak
 

Dzień dobry.
Jeśli już od początku przerazi Cię cena, to i tak możesz przeczytać dalej.
Że tak powiem, szukam sponsora, który pomoże spełnić mi moje marzenie o rocznej wymianie zagranicznej. Jest to od pewnego czasu moim nieosiągalnym marzeniem. Czemu nieosiągalnym? Ponieważ taki wyjazd kosztuje, a ja niestety pochodzę z rodziny która by nie mogła sobie na to pozwolić. Wiem, to mogło by się wydawać dużo - 30 tysięcy złoty za taką wymianę? Niestety, sama wymiana na rok kosztuje ok. 20 tysięcy, a wchodzi w to jeszcze kilka wydatków typu: kupienie biletu lotniczego, wizy czy też podręczników szkolnych na miejscu. Coś może o mnie i czemu takie moje jest marzenie.
Mam 15 lat i w sumie w swoim życiu chcę przeżyć coś fascynującego, dlatego też, pomyślałam o takiej wymianie. Nigdy dla mnie to się nie stanie osiągalne, a o stypendium jakimś na taki wyjazd mogę pomarzyć jeszcze bardziej. Z wyglądu jestem ciemną blondynką o niebieskich oczach. Mam 168 wzrostu i ileś tam ważę (nie wiem nigdy ile).
Ja ze swojej strony jestem otwarta na propozycje, co by osoba która sponsorowała chciała w zamian.
Jestem gotowa z kilkanaście nawet spotkań, w zamian za pieniądze które krok po kroku pozwolą mi na osiąganie mojego celu.
Pozdrawiam
Anna


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl