Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Towarzyskie / Sponsoring - Szukam sponsora
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Mogę Ci dać wszystko czego oczekujesz!!

(Katowice, Kraków, Warszawa, Katowice, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Numer telefonu: (Widoczny tylko dla posiadaczy kont VIP)
Jesteś : Kobietą
Wyjazdy: Tak
 

Mogę Ci dać wszystko czego oczekujesz, w zamian chcę miło (naprawdę i szczerze) spędzić czas w Twoim towarzystwie..

Jednak przede wszystkim&#8230; SZACUNEK, bez tego żadna suma pieniędzy nie pomoże w nawiązaniu, czy utrzymaniu relacji.

Być może szukasz kogoś, z kim pójdziesz do łóżka, kogoś z kim zamienisz kilka słów, bardziej lub mniej poważnych, kogoś, kto pozwoli Ci cieszyć się chwilą.. nie zastanawiaj się zbyt długo, bo możesz mnie przegapić ;)

Jestem młodą (23 lata), ale doświadczoną życiowo i dojrzałą kobietą, studentką z okolic Katowic. Dbam o siebie bardzo, ale nie zaniedbuje strony intelektualnej.
Mimo, że nie mam wielkiego doświadczenia zdecydowałam sie na ten krok i mam nadzieję, że spotkam kogoś, kto będzie umiał rozluźnić atmosferę i sprawić, że oboje w swoim towarzystwie odpoczniemy od codziennych spraw.
Tylko dla Panów lubiących ciasne wejścia..

Kwestia finansowa, to tylko dodatek, pomoc studentce w zaspokojeniu potrzeb. Liczy się dla mnie człowiek, dlatego byłoby świetnie gdybyś w mailu przesłał zdjęcie, tylko tak mogę podjąć decyzję czy chcę się z Tobą spotkać.. Nie zaszkodzi też dodać kilku informacji o sobie..


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl