Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Towarzyskie / Sponsoring - Szukam sponsora
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Mecenat finansowy

(Kraków, Kraków, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Numer telefonu: (Widoczny tylko dla posiadaczy kont VIP)
Jesteś : Kobietą
Wyjazdy: Tak
 

Na imię mam Karolina, a czego tutaj szukam, już zawarłam w tytule. Dłuższa,lecz nie na zawsze, koleżeńska, lecz nie bez podłoża materialnego,klarowna, lecz nie sztywna relacja między mną a dojrzałym emocjonalnie,a może też wiekowo mężczyzną.
Jestem zdecydowana na taką, a nie inną formę sponsoringu, dlatego dziękuję za wszelkie inne(zwłaszcza jednorazowe) propozycje.Umoralnienia również nie potrzebuję.
Coś o sobie?Krótko i ogólnie, gdyż nie wszystko, jest dla wszystkich. Mam 21 lat, studiuję i upycham w swoim czasie coraz to nowsze , pozaszkolne zainteresowania.
Czekam na maile od zdecydowanych mężczyzn, którzy nie lubią pustych rozmów,spotkań widmo, lub innych zachowań na poziomie piątoklasisty.
pozdrawiam


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl