Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Towarzyskie / Sponsoring - Szukam sponsora
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Kurtyzana

(Kraków, Rzeszów, Kraków, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Numer telefonu: (Widoczny tylko dla posiadaczy kont VIP)
Jesteś : Kobietą
Wyjazdy: Tak
 


Jeśli szukasz kogoś więcej niż kochanki, poświęć chwilę na przeczytanie mojego ogłoszenia. Chciałabym napisać, że jestem nieśmiała - ale ze względu na charakter mojej propozycji sądzę, że nie byłoby to zbytnio na miejscu. Nie jestem szalona, zwariowana ani przesadnie doświadczona. Cenię swoją prywatność, i Tobie odwzajemnię się tym samym. Jestem inteligentna, elokwentna, mam szerokie zainteresowania (nie tylko w teorii), hobby i pasje. Doskonale orientuję się w świecie i mogę być partnerką w długich rozmowach przy winie. Moje ciało nie jest idealne, ale jeśli zechcesz, zaproszę Cię do swojej duszy - jest gdzie błądzić, ale jest też gdzie się odnaleźć.
Co do seksu - wiadomo, że za pierwszym razem najczęściej wychodzi dość niezręcznie. Zrobię wszystko, na co masz ochotę, kiedy już się ze sobą oswoimy. Nie oczekuję stałego układu - wiem, że trudno o takie decyzje kiedy jeszcze się nie znamy, ale nie ukrywam, że wolałabym oddać się jednemu Panu.

"Szukam sponsora" brzmi jak wyraz ostatecznej desperacji. Nie jestem zdesperowana. Po prostu - wiele oferuję, i chciałabym coś w zamian. Moje życie mogłoby wyglądać inaczej, ale jest jakie jest, i nie pozostaje mi nic, jak tylko starać się czerpać z niego jak najwięcej.
Mogłabym napisać, że jeśli zechcesz, to Cię pokocham, ale byłoby to chyba zbyt niemoralne, nieprawdaż? Nie wydaje Ci się, że nie bardziej niż miłość i zaufanie oparte na kłamstwach?
Parafrazując sentencję, która pojawiła się w "Dziewiątych wrotach" - możesz mi ufać w pełni, jako osobie, która jest całkowicie oddana temu, kto płaci najwięcej. Nie dlatego, że aż tak bardzo zależy mi na pieniądzach, ale i nie dlatego, że zupełnie o nie nie dbam. Cynik powiedziałby, że wyznacznik dobry jak każdy inny.
Seks za pieniądze zawsze pozostanie seksem za pieniądze. Ja jestem bardziej niemoralna i proponuję Ci wynajęcie mojej duszy.
Mogę zostać Twoją przyjaciółką, koleżanką, kochanką - w proporcjach, jakie będą Ci najbardziej odpowiadały. Jeśli chcesz mnie poznać - napisz.

Ogłoszenie dodane: Sobota, 31 Lipiec, 2010  06:03Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl