Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Towarzyskie / Sponsoring - Szukam sponsora
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Konkretna :)

(Warszawa, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Numer telefonu: (Widoczny tylko dla posiadaczy kont VIP)
Jesteś : Kobietą
Wyjazdy: Tak
 

Witaj :)
...tajemniczy. Za konkretnym ogłoszeniem liczę, że będzie stał konkretny mężczyzna!!! &#8230;.. z konkretnym odezwem :)
Postaram się ująć wszystko w krótkiej formie... Mam 25lat, studiuję, ...i nie bedę oszukiwała, przydałoby mi się okrągłe kieszonkowe :)
Mimo technicznego często podejścia do przyszłości (tj.szkoła) i niejakiej rzeczywistości (czyli realnego sposobu postrzegania przeze mnie otoczenia), nie chciałabym mieszać w takową znajomość nawet odrobiny mechanizmu. Ujmę to tak: spontaniczna cholernie ze mnie 'bestia'- nie czytaj dosłownie i lubię czekoladę z chilli, do fanatyzmu zaliczam również tequilę okazjonalnie, i.... do czego też przyznać się wypada niestety ..... ufff :) popalam papierochy :)
Konkretniej: Twoja odpowiedź Szanowny Panie byłaby dla mnie ujmująco idealna, wówczas gdybyśmy jasno określili cele, &#8216;kryteria&#8217; że tak to ujmę.... etc.
Więc zacznę :
ambicji na zarabianie milionów w taki sposób nie posiadam, jednak liczę na sumy satysfakcjonujące (tzn. myślałam o ok. 800pln za spotkanie najmniej kilkugodzinne- na przykład :)
Ufff&#8230; najgorsze mam za sobą. Mój wymóg oczywiście to konkretna oprawa całokształtu potencjalnego partnera- czytaj CIEBIE :) &#8230;. Życzyłabym sobie, byś miał minimum 35-38 lat z nieznaną mi dotychczas górną poprzeczką, oczywiście w granicach norm zdrowia psychicznego i fizycznego (zarówno mojego jak i Twojego)
Nie liczę także na złote opakowanie, bo kokardki szybko się rozwiązuje(bynajmniej ja nie mam z tym problemu)&#8230;. a zawartością trzeba się cieszyć, umieć ją eksponować i doceniać&#8230; Oczywiście możesz być zabójczo przystojny, czemu nie ?! jednak ekscentryczne i uwielbiane przeze mnie u ludzi TO COŚ stoi u mnie na najwyższym podium !!! (zaznaczam, że nie mam na to definicji, przepisu, wyznaczników&#8230; każdy to posiada, ale jako jednostki dostrzegamy to wybiórczo) po prostu DOPASOWAĆ się musimy :)
Oczywiście o higienie, czystości i zdrowiu nie muszę przypominać !!! :)
A teraz czas na mnie &#8230;
Nie jestem typem TopModel jednak absolutnie siebie akceptuje (rzec bym mogła; zdrowo) zarówno fizycznie ...jak i w całej reszcie sfer mych pozostałych, czyli tzw. składników pysznej zupy zwanej 'Majka' :)
Wrażenie również mam skromne, że i otoczenie całkiem dobrze mnie akceptuje :) Mam na pewno specyficzny punkt widzenia, umiem słuchać i rozmawiać... jeżeli tylko mamy choć odrobinę podobne temperamenty i światopogląd, gwarantuję !!! może być całkiem ciekawie :)
.... jest oczywiście jeszcze cała masa przypraw, które nadają 'zupie' smak i charakter (trochę pikantny, czasem słodko-kwaśny...) ale o tym możesz się już tylko przekonać osobiście... (mnie degustować nie wypada:)
.... Mnie się POŻERRRRAA ... :) (liczę na umiejętność czytania metafor, nie na kanibalizm- choć z drugiej strony... spróbować kiedyś by trzeba....-jednak w roli konsumenta odnalazłabym się znacznie lepiej !!!)
Tymczasem gorącą / wrząco Pozdrawiam
Majka


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl