Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Towarzyskie / Sponsoring - Szukam sponsora
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Dziewiętnastolatka szuka sponsora.

(Wrocław, Wroclaw, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Numer telefonu: (Widoczny tylko dla posiadaczy kont VIP)
Jesteś : Kobietą
Wyjazdy: Tak
 

Witaj, czekałam na Ciebie. Usiądź. Mam Ci wiele do powiedzenia.
Chcę opowiedzieć Ci o rzeczach o których nigdy nie słyszałeś,
chcę udekorować słowa magią i przyspieszyć Twój oddech.
Chcę Cię uwolnić.

Wciąż tu jesteś. Zawrzyjmy więc niepisany pakt o współzależności.
Od tej pory w Tobie i we mnie, jedna chwila.
Czy wiesz, że nie ma nic cenniejszego co możesz komuś dać, niż Twój czas?
Świadomość, że ktoś jest przy Tobie, gdy może być w każdym innym miejscu jest cudowna. Czujesz się ważny, doceniany i godny zainteresowania.
A wszystko dzięki pojęciu które jakby nie patrzeć, jest abstrakcyjne. Należy do Ciebie, w dowolnej chwili możesz się wycofać, w dowolnej chwili możesz dać czas komuś innemu.
Obecne czasy bynajmniej nie są mi na rękę. Miłość, za którą się płaci, seks bez zobowiązań, choć w pewnym momencie któraś ze stron się angażuje. Okoliczności zmusiły mnie do wejścia w tą rzeczywistość.
Moim największym problemem są zgrzyty w rodzinie, które zmusiły mnie do wyprowadzki z domu, dołączył się do tego brak wykształcenia. W świecie gdzie rządzi pieniądz, pozornie jestem nikim.
Pozornie.
W zamyśleniu postukuję palcami o blat stołu, nie mam wyboru - do tego już doszłam. Szukam więc kogoś, kto się mną zaopiekuje, przygarnie, otoczy opieką, zapewni mieszkanie, pieniądze, utrzymanie - do czasu aż sama nie stanę na nogi i nie wygrzebię się z tego bagna w które wciągnęło mnie życie. Co mam do zaoferowania?
Siebie. Emocje. Wzruszenia. Zachwyty.

Bycie konkretnym, to cecha którą niezwykle cenię w mężczyznach. Ale jeśli nie pachniesz inteligencją - nic tu po Tobie.

Bo jedno jest pewne. Faceci przychodzą do mnie, jak do kasyna. Każdy jest pewny wygranej, każdy myśli, że ma mnie w garści. Stawiają na mnie swoje ostatnie żetony, tracą swoją godność i honor. Zapominają o najważniejszym.
Kasyno nigdy nie przegrywa.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl