Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Towarzyskie / Sponsoring - Szukam sponsora
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Dziewica

(Wrocław, Wroclaw, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Numer telefonu: (Widoczny tylko dla posiadaczy kont VIP)
Jesteś : Kobietą
Wyjazdy: Nie
 

Mam 20 lat i do tej pory zamierzałam oddać się mężczyźnie dopiero po ślubie. Nie ze względów religijnych (chociaż może w jakimś stopniu również), ale z szacunku dla siebie i dla tego jedynego. Niestety, z powodu trudnej sytuacji mam do wyboru albo rezygnację ze studiów, albo "poradzenie sobie w inny sposób". Jest jeszcze trzecie wyjście - tak, wiem, że istnieje coś takiego jak praca. Próbowałam, ale realia nie są niestety tak kolorowe jak słowa osób, które nigdy nie znalazły się pomiędzy młotem a kowadłem. Połączenie studiów dziennych i pracy nie daje możliwości utrzymania się w dużym mieście. Stąd moje ogłoszenie, ponieważ bardzo chciałabym się dalej rozwijać, dalej studiować.
Ile według Ciebie mogłabym otrzymać za to, co proponuję?
Proszę o poważne oferty kulturalnych Panów, którzy gdzieś w głębi duszy zachowali jakąś cząstkę biblijnego miłosiernego Samarytanina.

Ogłoszenie dodane: Sobota, 12 Czerwiec, 2010  17:47Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl