Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Towarzyskie / Sponsoring - Szukam sponsora
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Dla konesera z klasą

(Warszawa, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Numer telefonu: (Widoczny tylko dla posiadaczy kont VIP)
Jesteś : Kobietą
Wyjazdy: Tak
 

Jestem inna od większości kobiet, które prężą się na zdjęciach na tym portalu - choć większość z nich nie zamieściła swoich zdjęć, a jedynie wizję tego, jak chciałyby wyglądać.

. Oferuję swoje towarzystwo i spędzenie wolnego czasu - lubię wymagających rozmówców, sama też stawiam sobie wysoko poprzeczkę. Jestem bardzo dobrze wykształcona, znam języki obce - mogę towarzyszyć w oficjalnych wyjściach. Nie wykluczam, że znajomość zostanie sfinalizowana w mniej lub bardziej dyskretny sposób - tyle że to będzie wynikiem tego, że oboje mamy na to ochotę, a nie tego, że mnie kupiłeś.

Nie proś mnie w pierwszym mailu o zdjęcia, bo tych Ci nie mogę ot tak obiecać. Powodów ku temu jest kilka. Jednym z nich jest tom że nie chcę być oceniana ze względu na to, czy moje oczy są wystarczająco niebieskie, a włosy wystarczająco błyszczące i czy pasuję do męskich wyobrażeń, na które nie mam przecież wpływu.

Mam 26 lat.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl