Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Towarzyskie / Sponsoring - Szukam sponsora
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Czy znajdzie się sponsor dla subtelnej studentki?

(Poznań, Poznań, )
Czy znajdzie się sponsor dla subtelnej studentki? Czy znajdzie się sponsor dla subtelnej studentki? Czy znajdzie się sponsor dla subtelnej studentki? Czy znajdzie się sponsor dla subtelnej studentki?


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Numer telefonu: (Widoczny tylko dla posiadaczy kont VIP)
Jesteś : Kobietą
Wyjazdy: Nie
 

Witam wszystkich czytające moje ogłoszenie. Stronę poleciła mi przyjaciółka, która właśnie rok temu znalazła tu sponsora:)
Mnie do wstąpienia ten rodzaj układu, zmusiła przede wszystkim sytuacja finansowa (jestem sama na świecie i zaczynam studia, co wiąże się ze znaczącymi wydatkami)
Szukam Pana, który ukończył 38 rok życia - niezależnego finansowo, kulturalnego i czułego. Takiego, przy którym kobieta czuje się bezpiecznie. Nie interesują mnie młodzi, niedoświadczeni amanci. W grę wchodzi jedynie stały układ. Myślę, że Pan też woli mieć kochankę na wyłączność:)
Ze swojej strony oferuję czułość, seks, przyjaźń, wysłuchanie i przytulenie po ciężkim dniu pracy lub po kłótni z żoną:D
Jestem osobą słowną i szczerą do bólu. I także zdecydowaną - podjęłam decyzję o wstąpieniu w taki układ i już się z niej nie wycofam.
Jak wyglądam - widać na zdjęciach. Dodam jeszcze, że mam 21 lat, jestem szczupła, niebieskie oczy.
Jeśli chodzi o warunki finansowe, to liczę na propozycję Panów w e-mailach. Chciałabym wynagrodzenie za spotkanie - zwłaszcza, że szybko potrzebuję pieniędzy.
Proszę o odpowiedź zdecydowanych Panów. Nie chcę prowadzić rozmowy wirtualnej w nieskończoność - dlatego preferowane są zaproszenia na niezobowiązującą kawę gdzieś na mieście. Wtedy oboje się poznamy i zdecydujemy, czy podejmiemy dalsze kroki w naszej znajomości:)


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl