Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Towarzyskie / Sponsoring - Szukam sponsora
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Czegoś brak..

(Koszalin, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Numer telefonu: (Widoczny tylko dla posiadaczy kont VIP)
Jesteś : Kobietą
Wyjazdy: Nie
 

Witam,
W życiu czasami tak się zdarza, że realizując swoje plany na jednej płaszczyźnie gdzieś po drodze zapominamy o reszcie lub poświęcamy im mniej uwagi i staranności co w efekcie prowadzi do momentu w którym zdajemy sobie sprawę, że czegoś nam w życiu brak i odpowiedzialność za to spoczywa na nas. Tak się zdarza i wówczas są dwa wyjścia &#8230;iść dalej, zaprzeczając temu co czujemy lub próbować coś zmienić. Jeżeli chcesz coś zmienić ale nie chcesz za bardzo zmieniać tego co już masz możemy nad tym popracować.
Mam 33 lata, jestem szczupłą brunetką średniego wzrostu (ok.166) i mieszkam w dawnym województwie Koszalińskim.
Szukam miłego i kulturalnego mężczyzny z którym mogłabym nawiązać bliższą i stałą znajomość o przyjacielskim i seksualnym charakterze. Nie szukam związku ani miłości. Przyjaźń jest fajna i daje poczucie, że seks nie jest wyłącznie mechanizmem zaspakajania potrzeb fizycznych. Poza tym seks daje nam więcej przyjemności gdy ma choć trochę podłoża emocjonalnego, tak uważam. Finansowy aspekt tej znajomości pozostaje otwarty.
Oferuje 2-3 spotkania w miesiącu poprzedzone swego rodzaju weryfikacją zgodności oczekiwań i możliwości poprzez korespondencję mailową . Nie wysyłam zdjęć i nie podaje numeru telefonu od razu więc zdecydowanych na szybki efekt nie zachęcam do odpowiedzi na moje ogłoszenie (zostawiam takie maile bez odpowiedzi).


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl