Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Towarzyskie / Sponsoring - Szukam sponsora
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

A może cuda się zdażają ;)

(Gliwice, Gliwice, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Numer telefonu: (Widoczny tylko dla posiadaczy kont VIP)
Jesteś : Kobietą
Wyjazdy: Nie
 

Piszę to ogłoszenie możliwe, że bardzo złudnie i naiwnie jednak kto nie próbuje ten nie zyskuje. A o zysku tutaj mowa, prawda? Lawina ogłoszeń pań i panów, istota - pieniądze, seks i ciało... Trudno się wyróżnić, trudno zwrócić uwagę, trudno nie zginąć w tłumie.
Moje ogłoszenie nie będzie typowe - dlatego też dosyć ryzykowne.
W kilku słowach:
Lat mam 17, chodzę do jednego z lepszych liceum w Gliwicach, nie wyróżniam się wyglądem czy sposobem bycia, mam grono znajomych i z nimi ginę w tłumie młodzieńczych twarzy (no a ginę nie bez powodu, bo do najwyższych nie należę;)).
Publikuję to z nadzieją na znalezienie jednego pana, który byłby w stanie zapłacić mi 2 tys. złotych za jedną, jedyną noc. Zdaję sobie sprawę z groteski tej propozycji jednak możność "wyratowania" się z pewnej sytuacji popchała mnie do napisania tego anonsu. Ja nie chcę bawić się w sponsoring, to raczej nie dla mnie. Chcę jeden raz spotkać się z Tobą, oddać Ci na chwilę moje dosyć filigranowe, bladolice ciało z ciemną fryzurą, a potem dać o sobie zapomnieć.
Jeśli myślisz, że możesz być tą osobą, że mimo komizmu wymagań jesteś gotów je spełnić i (nie)zwykłym ludzkim gestem i odrobiną swojej przyjemności podratować 160 centymetrów młodej kobietki - napisz, dodając kilka nielakonicznych słów o sobie.Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl