Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Towarzyskie / Para szuka pary
<< Poprzednie ogłoszenie

Szukamy Pana.....

(Warszawa, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)

Nigdy wcześniej nie robiliśmy tego w większym gronie. Nie ma w nas odrobiny wulgarności ani prostactwa. Jesteśmy sobie bardzo bliscy a tą drogą chcielibyśmy wprowadzić urozmaicenie do naszej codzienności. Oczekujemy też wynagrodzenia ale zależy nam bardzo na kimś kulturalnym i sympatycznym. Jeśli kogoś takiego nie znajdziemy to zrezygnujemy z realizacji naszego zamiaru, a może go tylko troszkę odłożymy ;-)
Zanim się zdecydujemy to chcielibyśmy móc wcześniej się spotkać, porozmawiać i sprawdzić czy przypadniemy sobie do gustu.
Coś o nas: M 34 lata, F 26 lat, oboje hetero, zadbani, kulturalni. Nie mamy doświadczenia więc nie mamy też określonych preferencji jak miałoby wyglądać spotkanie, ale jesteśmy pewni że z właściwą osobą wszystko się ułoży spontanicznie. Nie zdecydujemy się też zaprosić do siebie więc lokum po Twojej stronie.
Napisz do nas, i coś zaproponuj (również w kwestii finansowej :-) ), może przyślesz fotkę..


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl