Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Towarzyskie / Pani szuka Pana
<< Poprzednie ogłoszenie

Wyjątkowa kobieta szuka wyjątkowego mężczyznę :)

(Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Numer telefonu: (Widoczny tylko dla posiadaczy kont VIP)
 

Jestem wyjątkową, 22 letnią kobietą. Dlaczego? Znam swoją wartość i mam świadomość tego jakie życie jest piękne. Jednak nie myśl sobie że nie mam świadomości jakie potrafi być trudne to nasze życie, właśnie dzięki temu doceniam te piękne chwile. Jestem radosną, szczerą i lekko zwariowaną 22 latką. 22 lat? Moim problemem zawsze było to że nie pasowałam do moich rówieśników. Zawsze byłam poważniejsza, dojrzalsza od mojego otoczenia jakoś nie pasowałam do błahych problemów, rozmów o błyszczykach i trendy ciuchach. Właśnie dlatego większość moich znajomych to nieco starsi ludzie ode mnie.
Ludzie mówią że jestem fabryką marzeń, podzielam to zdanie jednak określam to inaczej każdy człowiek powinien mieć marzenia które stara się spełniać to takie małe kroki aby gdzieś dojść, czegoś się nauczyć i poczuć że życie ma sens.
Kocham muzykę przy której serce rwie się do tańca, długie spacery, dobre jedzenie, kino ambitne jak i to przy którym mogę się dobrze pośmiać, czasem lubię iść na imprezę, kocham długie wieczory z książką i wiele innych chwil nie do opisania. Życie ma wiele pięknych kolorów i Ja staram się je odkrywać.
Mimo tego wszystkiego jestem bardzo samotna. Brakuje mi człowieka który pozwoliłby się kochać całym sercem i takiego który przekazałby swe uczucie. Ciężko żyć samotnie. Dlatego jestem tu i teraz. Mam nadzieje że odnajdziesz się w tym tłumie, że odnajdziesz mnie. Nie ważne ile masz lat, jakie twe pochodzenie, wykształcenie to wszystko jest niczym. Ważne jest to JAKIM Jesteś człowiekiem. Nie opisuj mi swego wyglądu&#8230; jeżeli coś zaiskrzy to nic nie będzie miało znaczenia &#8211; czyż nie :)
Pewnie doznasz teraz szoku. Oprócz tego wszystkiego co przeczytałeś jestem osobą poruszającą się na wózku. Ja wiem że jestem piękna i zdania nie zmienię. Mam nadzieje że kontaktując się ze mną będziesz pamiętał kim jestem a nie w jakim ciele się znalazłam... to mógł być każdy, padło na mnie i wiem że to ma sens, w jakimś celu właśnie taka jestem.
P.S Społeczeństwo boi się, osób nie w pełni sprawnych przełam ten stereotyp i zobacz jak świetnie możemy spędzić czas i wiele radosnych momentów w naszym kruchym życiu. Daj mi szanse... daj sobie szanse... zamknij oczy i pomyśl jak możesz zmienić swoje życie, moje przy okazji też na piękne.
:)


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl