Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Towarzyskie / Pani szuka Pana
<< Poprzednie ogłoszenie

Szukamy dawcy życia

(Warszawa, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Numer telefonu: (Widoczny tylko dla posiadaczy kont VIP)
 

Szukamy dawcy. Nie chodzi o nerkę :D Jesteśmy młodym (przed 30-tką oboje) małżeństwem. Przepadamy za sobą, ciężko pracujemy (stabilna sytuacja finansowa) i uwielbiamy się bawić. Słowem: nie jest źle ALE... Pan jest bezpłodny (zdarza się najlepszym! - dop. żona) Pani jak najbardziej płodna (i piękna! - dop. mąż) Wiemy, że istnieją różne opcje (adopcja, banki spermy itp.) ale zanim z nich skorzystamy chcemy spróbować naturalnego poczęcia. Szukamy poważnego, kulturalnego (itp. oczywiste oczywistości) pana, który ma więcej niż 23 lata. To dolna granica, która (mamy nadzieję...) odróżnia sympatycznych chłopców od poważnych (i sympatycznych - dop. żona) mężczyzn. Spotkamy się z 2-3 osobami. Zadbamy oto, abyście się nie poznali. Jeśli spotkania okażą się z skuteczne - nie będziecie wiedzieć kto "trafił".

Wymagamy badań w wyznaczonym przez nas miejscu (okolice Warszawy). Zapłacimy za nie - niezależnie od wyniku (jeśli nie będziemy usatysfakcjonowani i tak dostaniesz od nas prezent) Nie są to testy rodem z laboratorium Dextera :) Będzie szybko i bezboleśnie.

Oczekujemy dwóch, trzech spotkań "pod rząd" (2-3 kolejne dni). Gwarantujemy miłą, romantyczną i z oczywistych względów dosyć bezpruderyjną atmosferę. Po zapoznaniu w jakimś neutralnym miejscu zaprosimy na kolację (będziemy na niej oboje) a później do hotelu (tylko pani, pan pojawi się "po" wszystkim).

Odpiszemy każdemu (choć może to potrwać). Spotkania z wybranymi osobami będą miały miejsce w Warszawie (i tylko Warszawie!) w czerwcu. Wymagamy zdjęcia (cała sylwetka), opisu własnej osoby (może być nieskromny - byle był prawdziwy). Załącz informacje o ew. własnych dokonaniach w dziedzinie (roz)dawania życia.

Jesteśmy poważnie itp. itd. (rozmowa telefoniczna z obojgiem z nas PRZED spotkaniem zapoznawczym). Fotka po kontakcie mailowym (tylko dla osób, które dobrze rokują). Pozdrawiamy! Pa pa pa!

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 17 Maj, 2012  03:14Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl