Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Towarzyskie / Pani szuka Pana
<< Poprzednie ogłoszenie

Poszukuję przyjaciela...

(Warszawa, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Numer telefonu: (Widoczny tylko dla posiadaczy kont VIP)
 

Szukam kogoś z kim mogłabym pójść do kina, teatru, na wiosenny spacer...z kim można rozmawiać godzinami, spędzać przyjemnie czas...kogoś z kim można poznać się lepiej a z czasem zaprzyjaźnić.

Coś o mnie...Jestem 27 letnią wykształconą kobietą. Patrzę na świat oczami realistki, nie przeszkadza mi to jednak uśmiechać się do życia. Nie brakuje mi optymizmu i radości.
Z natury jestem osobą towarzyską i ciekawą świata. Godzinami mogę dyskutować na mniej lub bardziej interesujące tematy. Doceniam też milczenie - byle w odpowiednim towarzystwie...bo milczy się przecież zawsze na jakiś temat.
Jestem miłośniczką smutnych filmów, obserwacji nocnego nieba latem, eksperymentów kulinarnych, długich spacerów...


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl