Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Towarzyskie / Pani szuka Pana
<< Poprzednie ogłoszenie

Postanowienie... pilne!

(Warszawa/okolice, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Numer telefonu: (Widoczny tylko dla posiadaczy kont VIP)
 

Witam.
Mam nadzieję, że znajdzie tu się jakiś sympatyczny Pan, który akurat szuka pracownicy (to nie jest ogłoszenie związane z seksem).
Przejdę do rzeczy... moim jednym z postanowień noworocznych jest właśnie znalezienie uczciwej i porządnej pracy ( a co za tym idzie sympatycznego pracodawcy z którym będzie można pogadać o wszystkim i o niczym :) ). Szukam pracy z której będę zadowolona, dlatego też piszę tutaj swoje ogłoszenie z nadzieją, że ktoś pomoże mi spełnić moje jakże trudne do spełnienia postanowienie. Jestem osobą uczciwą, odpowiedzialną, sumienną i punktualną, cechuje mnie wysoka kultura osobista. Potrafię obsługiwać komputer, urządzenia biurowe oraz pakiet MS Office. Jestem osobą ambitną nastawioną na rozwój, niestety nigdy wcześniej nie pracowałam, ponieważ jestem świeżo po technikum.
Więcej informacji na pewno przekażę drogą mailową.
Zapraszam do spełniania własnych postanowień noworocznych, nie zawsze się udaje, ale zawsze warto spróbować i zaryzykować.
Pozdrawiam.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl