Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Towarzyskie / Pani szuka Pana
<< Poprzednie ogłoszenie

34-latka szuka jednego, statecznego mężczyzny.

(Łódź, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Numer telefonu: (Widoczny tylko dla posiadaczy kont VIP)
 

Witam.

Zacznę może od tego, że mam 34 lata i nie jestem wypacykowaną Barbie z nogami do szyi, szpilkach i mini więcej odkrywającej niż zakrywającej, co nie oznacza, że potępiam taki sposób kreowania wizerunku, ale to nie ja . Ja to:165/73, B, długie ciemnoblond włosy. Tak wiec bynajmniej żadna piękność. Zatem z góry dziękuję za propozycje panów poszukujących długonogich i super urodziwych dziewczyn. Jeśli jednak szukasz normalnej kobiety, mającej pełną świadomość zarówno swoich zalet, jak i niewątpliwych braków, a sam nie jesteś mężczyzną z wybujałym własnym ego, to&#8230;może coś z tego będzie.
Zależy mi na stałym, długotrwałym układzie z jednym, poważnym, kulturalnym i odpowiedzialnym mężczyzną ( najlepiej powyżej 40-ego roku życia), opartym na wzajemnej dyskrecji, zaufaniu, szacunku i porozumieniu.
Nie jestem profesjonalistką, dlatego bynajmniej nie zależy mi na rozpowszechnianiu swojego wizerunku, dlatego z góry uprzedzam, że nie rozsyłam zdjęć, a tym samym proszę o to, by panowie &#8211; kolekcjonerzy nie tracili czasu na maile z prośbą o zdjęcie. Preferuję spotkanie.
Nie interesują mnie jednorazowe przygody. Szanuję swoje zdrowie i tego samego oczekuję od mężczyzny, którego szukam.
Wiem, że to, co teraz napiszę może niektórym wydać się trudne do zaakceptowania, ale oczekuję również, że jeśli na pierwszym spotkaniu wzajemnie przypadniemy sobie do gustu, to będziesz w stanie obdarzyć mnie zaufaniem i przekażesz wcześniej uzgodnioną w korespondencji prywatnej kwotę, jako sygnał dla mnie, ze już znalazłam właściwą osobę, nie muszę szukać dalej i mogę usunąć ogłoszenie.
Chcę po prostu mieć pewność, że po jednym spotkaniu nie będę musiała ponownie szukać. Stanowi to dla mnie pewnego rodzaju gwarancję, że nie jestem dla Ciebie jednorazową, przypadkową, tanią zabawką i traktujesz mnie poważnie, tak jak ja zamierzam traktować Ciebie.
Oczekuję odpowiedzi tylko od poważnych, zorganizowanych i konkretnych panów.

Pozdrawiam


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl