Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Towarzyskie / Pan szuka Pani
<< Poprzednie ogłoszenie

Wartościową kobietę poznam

(Łódź, Łódź, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
 

Witam wszystkie Panie.

Często zastanawiam się czy istnieje prawdziwa miłość? Czy są na tym świecie ludzie którzy potrafią kochać, którzy potrafią obdarzyć drugą osobę uczuciem i w zamian nie oczekują nic prócz odwzajemnienia miłości?
Ciągle w ogłoszeniach można czytać, że Pani pozna Pana bogatego etc...
Co z tego, że ktoś bogaty, że ma wszystko i na wszystko kogoś stać...? Faktem i rzeczywistością jest to, że bogactwa łatwo przepadają a prawdziwa, szczera miłość pozostaje.

Moje życie nie było usłane różami. Nie zmienię scenariusza jakie mi napisało życie bo to już przeszłość a ja jestem optymistą i wierzą że istnieje jeszcze ktoś kto ma prawdziwe życiowe wartości.
Jaki jestem.. Ponoć przystojny ale wygląd zewnętrzny nie gra tu roli ponieważ co z tego, że będzie się przystojnym, ładną jak można być wyrachowanym, złym etc.. Ja taki nie jestem. Jestem z natury osobą spokojną. Staram się wszystko rozwiązywać za pomocą dialogu ponieważ wiem, że rozmowa daje dużo i można dojść do porozumienia.
Mam 35 lat. Mieszkam i pracuję w Łodzi. Mam wiele zainteresowań takich jak psychologia, fotografia.. Lubię jazdę na rowerze, rolkach.
Cenię szczerość a nie na widzę kłamstwa chamstwa i przemocy.
Tak jak wspomniałem moje życie nie było usłane różami więc jestem po rozwodzie.
Jestem osobą ugodową, pogodną, nie rozczulającą się nad własnym losem lecz twardo stąpającą po ziemi.
Kocham dzieci. Dzieci to nasza przyszłość. Dzieciom należy się dzieciństwo i to jest ich fundamentalne prawo ale warto też pamiętać, że nadopiekuńczość to przemoc więc wszystko z umiarem.

Szukam kobiety zdecydowanej na stworzenie poważnego związku do lat 40. Szukam kobiety która wiedzącej co to jest miłość, kobiety która chce być kochana i potrafi odwzajemnić miłość, która potrafi rozmawiać, śmiać się etc..
Nie szukam kury domowej która będzie siedziała w domu i służyła swojemu panu...Szukam prawdziwej kobiety do prawdziwego związku opartym na szczerości, zaufaniu a to jest podstawa prawdziwej miłości. Szukam kobiety która może mieć dziecko.

Jeśli to czytasz i wiesz, że to ty to proszę odpisz załączając zdjęcie.
Niech twój opis nie ogranicza się do dwóch zdań...

Nie jestem desperatem szukającym przygód za pośrednictwem internetu i nie jestem maniakiem internetowy. Internet to narzędzie pracy a ja korzystam z niego w tej chwili ponieważ dużo pracuję i nie mam czasu na szukanie Pań w realnym świecie.

Pozdrawiam


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl