Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Towarzyskie / Pan szuka Pani
<< Poprzednie ogłoszenie

Prawdziwie i bez ściemniania. Dla niej on

(Kraków, Kraków, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
 

Dość otwarcie. Mam 36 lat. Normalną budowę ciała. Czasem chodzę na siłownie. Mówię kilkoma językami. Wykształcenie wyższe. Stabilny.
Jestem otwarty na ludzi i dość doświadczony życiowo. Nie ściemniam i bardzo tego nie lubię. Chce poznać kobietę odważna, zdecydowana i pewna. Jestem dyspozycyjny.
Jestem otwarty i dobrze wiem czego chce. Nie chcę zmieniać swojego życia.
Szukam jednej kobiety która chce mężczyzny który zaspokoi to czego jej w życiu brakuje: ciepła, emocji, spełnienia erotycznego, spokoju, dyskrecji. Kobiety która wie czego chce i jest świadoma siebie. Która chce spróbować czegoś więcej nie zmieniając swojego życia codziennego, chcąca wpleść w swoje życie dyskretne spotkania.
To że takiej szukam kobiety nie oznacza że się czegoś boję lub że coś chcę ukrywać. Nie. Jestem otwarty i dobrze wiem czego chce. Nie chcę zmieniać swojego życia. Dlatego szukam kobiety która chce podobnie jak ja, poczuć się docenioną i spełnioną. Taką która chce i dostać i dać bez zmiany swojego życia. Ja chcę dopełnić te braki które zawsze występują w związkach w moim także.
Jeżeli oglądałaś film "Słaby Punkt" to właśnie ma to wyglądać tak. Tylko bez zabójstwa :)
Napisz jeżeli szukałaś kogoś takiego jak ja.

Ogłoszenie dodane
: Wtorek, 05 Kwiecien, 2011  11:47Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl