Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Towarzyskie / Pan szuka Pani
<< Poprzednie ogłoszenie

Poznam starszą kobietę

(Warszawa, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
 

Jestem Paweł. Mam 23 lata. Studiuję. Na uczelni mam wielu znajomych, z którymi można porozmawiać, powygłupiać się. Czuje się jednak samotny. Wcześniej było trochę inaczej. Bywałem na imprezach, ale źle się tam czułem, widząc ludzi zaglądających co chwila do kieliszka, to nie moja bajka. Stare przyjaźnie się wykruszyły. Pozostała jedna koleżanka, z którą nie mam tak dobrego kontaktu jak kiedyś. Poza uczelnią spędzam czas raczej samotnie. Dużo biegam. Ostatnio zainteresowałem się fotografią. Jestem wrażliwym facetem, romantykiem, którego męczy otaczająca rzeczywistość. Nie szukam miłości. Nie chce się na razie z nikim wiązać. Chciałbym poznać kobietę chętnie starszą (powiedzmy 26-45 lat), która podobnie jak ja czuje się samotna, potrzebuje czułości, seksu, bliskości drugiej osoby. Chciałbym, aby ta relacja była oparta na szacunku, zrozumieniu i przyjaźni. Jestem kulturalnym, miłym chłopakiem. Tak jak pisałem wcześniej nie jestem typem imprezowicza, także proszę żeby nie pisały kobiety szukające towarzysza na dyskoteki czy inne imprezy. Uwielbiam wycieczki czy to do parku czy lasu, z dala od miejskiego zgiełku. Lubię być blisko przyrody. Fotografuję na razie czysto amatorsko, ale jestem nastawiony na poszerzanie wiedzy w tym zakresie.
Nie mam wielkiego doświadczenia z kobietami. Wynika to raczej z mojej niechęci związkom i z dotychczasowych doświadczeń. Jeśli chodzi o wygląd, to jestem szczupłym brunetem 176/65 kg, mam niebieskie oczy, czarne krótkie włosy. Podobno jestem atrakcyjnym, przystojnym chłopakiem, ale to jest sprawą gustu. Jeśli chciałabyś mnie poznać bliżej, pisz.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl