Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Towarzyskie / Pan szuka Pani
<< Poprzednie ogłoszenie

Nie byle kto, nie byle gdzie i nie byle jak. Wiadomości z fotkami nawet nie czytam

(Kraków, Kraków, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
 

1. To nie jest jakaś moja fanaberia, tylko konieczność zkreślenia ram. Uroda jest rzeczą dość powszechną i jeśli nie potrafisz zinteresować mnie czym innym to szkoda naszego czasu (przejdź do następnych anonsów).
2. Ogłoszenie to kieruję do Kobiety w wieku 35-40 lat (nie jestem aptekarzem:)), zainteresowanej zbudowaniem trwałej relacji. Zbudowaniem, gdyż moim zdaniem przyjaźń czy miłość to nie grzyby których się szuka, tylko emocje które się wywołuje i uczucia które się pielęgnuje.
3. Zdecydowane "NIE" dla pań: w głowach których słowa przyjaźń i majętność dzieli dystans mniejszy niż 15 cm, Księżniczek bez skazy, mentalnie związanych i chciałobojek (chciałabym, a boję się)
Kilka słów o mnie:)
Mam 45 lat i świadomość, że szukając Damy o powyższych przymiotach, sam nie powinienem od nich odbiegać.
Fakt, iż nie jestem śliniącym się na widok spódniczki małolatem, ani pseudobusinessmanem w średnim wieku usiłującym kupić wszystko za talarki, ani też sfrustrowanym i zgorzknialym dziadkiem, stawia mnie wobec wielu innych ogłoszeniodawców w dość komfortowej sytuacji.
Skromnie to nie zabrzmiało, ale kto powiedział że zawsze ma być skromnie? :)))))

Ogłoszenie dodane: Sobota, 29 Maj, 2010  09:48Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl