Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Towarzyskie / Pan szuka Pani
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Może kogoś to zainteresuje WOLNY CZAS

(Śląsk, Pozostałe miejscowości, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Wiek: 43 lat
Wzrost: -------
Waga: -------
 

Witam
Jestem 43 latkiem takim niczego sobie i wydaje mi się że mam to coś w sobie, co najważniejsze jestem singlem od pewnego czasu z własnego wyboru.
Poszukuje towarzyszki/kumpeli/znajomej na pewno osoby nie nudnej tj. w towarzystwie, której nie można się nudzić, bo sam taki jestem.
To co proponuje nie jest sex propozycją ani sponsoringiem tak więc proszę o pozbawione tego typu odpowiedzi, jestem facetem myślącym głową a nie przyrodzeniem. Nie szukam a wręcz pilnuje aby moje kontakty nie przekraczały zaangażowania głębszego niż znajomość/koleżeństwo/kumpelstwo/do granicy przyjaźni.
Pewnie pada pytanie czemu. Nie znosze gry, sztuczności, obietnic, rozczarowań, rozterek, kaprysów, nieporozumień, zależności, wyłączności, pretensji i wszystkiego innego co z uczuciem głębszym jest zwiazane.
Teraz najważniejsze co proponuję. Jestem dość czasowym facetem, a przynajmniej umiejacym poukładać tak sobie czas aby znaleźć w nim czas na odpoczynek/rozrywkę/szaleństwo/itp. itd., dlatego szukam osoby rzecz jasna płci damskiej (nie ma barier wieku), (a poza jedną musisz byś osobą pełnoletnią lub mieć pozwolenie od rodziców &#8211; to taki sarkazm), która równie jak ja dysponuje tak czasem i charakterowo i uczuciowo ma to samo podejście do współnego spędzenia czasu. W ramach tego czasu pasujacego nam obojgu pokrywam koszty wyjazdów w celach rekraacyjnych/poznawczych/kształconcych/dla zabicia czasu/itp. itd.
Reasumujac, ma czas (najczęściej w weekendy) i ty masz czas to wybieramy się gdzieś i bawimy się we wspólnym towarzystwie.
Ważne nie ma to sex podtekstów.
Na pewno powinniśmy się spotkać i porozmawiać, przesłanie zdjęcia jest nie odzownym elementem odpowiedzi, moje odsyłam zwrotnie.
I co równie ważnie nie prowadze nie kończących się rozmów w wirtualnym świecie jestem realny i konkretny. Proszę o odpowiedź osoby odpowiedzialne realne i konkretne, szanuje wasz czas i swój.
Pozdrawiam dobry towarzysz, nie mylić z komunizmem.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl