Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Towarzyskie / Pan szuka Pani
<< Poprzednie ogłoszenie

Kulturalny i miły 31-latek szuka kochanki. Długi anons :)

(Warszawa, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
 

Zdaję sobie sprawę, iż słowo "kochanka" może się niektórym źle kojarzyć (zresztą moim zdaniem niesłusznie). Ja użyłem go świadomie, mając całkiem dobre intencje :)

Zacznę więc może od tego, że nie jestem żonaty (ani teraz, ani w przeszłości), nie mam też bagażu w postaci dzieci czy innych, ciągnących się za mną zobowiązań :) Za to spory bagaż doświadczeń, w tym długi okres pobytu i pracy zagranicą (w Azji), generalnie sporo podróżowałem.

Niedawno skończyłem 31-lat, niestety często jestem zmuszony do tłumaczenia się z tego powodu, ponieważ wyglądam maksymalnie na 25. Zewnątrz zdecydowanie bardziej chłopak niż mężczyzna - uprzedzam :) 180 cm wzrostu, 80 kg, piwne oczy, krótkie włosy ciemny blond.

Już dawno po studiach, obecnie "w tej właściwej" pracy, na razie nie planuję zmian... Sport - taniec towarzyski, spacery, rozmowy, słodkie i lekkie wino. Koniecznie poczucie humoru i dystans do rzeczywistości :)

Sporo napisałem o sobie (a co, w końcu trzeba się dobrze zareklamować), za to krótko wspomnę tylko kogo szukam.

Prawdziwej kochanki - kobiety o dojrzałej osobowości. Wiek nie ma znaczenia - wielu tak pisze, ale ja akurat WIEM co piszę... :) Zaznaczę jasno, że szukam znajomości zarówno o charakterze erotycznym, jak i uniwersalnym, czyli właśnie osoby, z którą można interesująco spędzać czas. Obie te sprawy się przecież nie wykluczają.

Reasumując: Ty odpowiadasz na mój anons, wymieniamy się zdjęciami, jeśli oboje uznamy, że wszystko jest w porządku, spotykamy się, poznajemy rozmawiamy i, o ile również oboje jesteśmy zadowoleni, nasze następne spotkanie to wspólne wieczór i noc.

Mam nadzieję, że udało mi się odstraszyć przypadkowe osoby a jednocześnie jakoś tam zainteresować te nieprzypadkowe :)

Pozdrawiam wszystkich (łącznie z "konkurencją" w tym dziale),
Michał

PS Nie, nie wierzę w związki na odległość, dlatego proszę o kontakt tylko osoby mieszkające w Warszawie i bliskich okolicach.

PS2 Zapraszam również panie puszyste :) Wygląd to kwestia (dla mnie) drugorzędna :)

PS3 Jeśli chcesz mi napisać coś bardzo mądrego i ważnego (np. "jesteś niemoralny") a nie będącego konkretną odpowiedzią na mój anons, nie czyń tego proszę. Szkoda Twojego i mojego czasu.

multipik@gmail.com


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl