Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Towarzyskie / Pan szuka Pani
<< Poprzednie ogłoszenie

DŁuŻszy UkŁad Sponsorowany Z KlasĄ

(KRAKÓW, małopolska, Kraków, )
DŁuŻszy UkŁad Sponsorowany Z KlasĄ


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
 

Witajcie piękne Panie.

Jak to mówili poeci dla Was chce się żyć. Jestem 35-letnim wysokim brunetem, CEO dość dużej firmy i szukam znajomości na dłużej.
Szukam kobiety ambitnej, nieposkromionej, świadomej swej wartości, chcącej czerpać z życia całymi garściami. Postanowiłem zamieścić tu anons , gdyż ze względu na częste podróże trudno mi związać się z kimś na stałe, a pragnę mieć do kogo wracać, potrzebuję kobiecego ciepła i bliskości a i myślę, że stałe regularne wpływy od mojej osoby pozwolą Ci fajnie żyć.
Ja oczekuję wierności, klasy, szacunku. odwzajemnienia uczuć.
Szukam czegoś innego niż zwykły mechaniczny akt, niezwykłych doznań.
Wspólnych wieczorów przy kominku, gdzie naszym problemem będzie czy kupić wino za 1000zł z oliwkami z serkiem i innym nadzieniem czy może mamy ochotę na Szampana z truskawkami, winogronami i serami pleśniowymi.
Jestem koneserem luksusu. Podziwiam piękno rzeczy i dostrzegam też kobiece piękno.
Dlatego sądzę że finansowo jestem wstanie przebić całą moją konkurencję wsparciem i luksusem, którym Cię otoczę. Mój tryb pracy pozwala mi wybrać dowolne z miast na zamieszkanie. Niemniej jeśli Wybranka będzie gotowa się przeprowadzić to możemy wspólnie zadecydować gdzie będziemy romansować, bawić się i korzystać z życia. Mogę oczywiście wynająć nam komfortowe mieszkanie.
Wolałbym normalną miłą dziewczynę, która ma dobrze "poukładane w głowie".
To może jeszcze szybkie podsumowanie. Szukam jednej i tylko JEDNEJ wyjątkowej na długo.Obie strony muszą być zakręcone inaczej nic z tego nie wyjdzie.
Prosiłbym o zdjęcia do odpowiedzi to ułatwi i przyspieszy kontakt w tym samym adres e-mail ( ze względu na charakter mojej pracy - częste podróże i spotkania biznesowe - kontakt telefoniczny może być utrudniony ).
Jak to się mówi piłka po Waszej stronie Kobiety.

PS. Jeśli Wybranka będzie chciała pracować to miejsce w mojej firmie już na nią czeka :)


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl