Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Towarzyskie / Agencje towarzyskie

Pechowiec szuka odrobiny szczęścia

(Legionowo, Legionowo, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Estem pechowcem, albowiem pechowo się zdarzyło, iż jestem nieco zboczony, a co za tym idzie moje nieco zboczone myśli uniemożliwiają mi prawidłowe funkcjonowanie. Z tego wysuwa się wniosek, że należy celem znormalizowania mojego samopoczucia, oraz przywrócenia optymalnego stanu rzeczy znaleść sobie piękną niewiastę, która już samą swą obecnością przyniesie mi oczekiwaną ulgę i diametralną poprawę mojego samopoczucia.
Moja nieco zboczona natura na pewno nie da o sobie zapomnieć, jednak z twoją pomocą na pewno uda mi się znaleźć właściwy konsensus dążący do realizacji właściwych celów i zamiarów mojej osobowości. Przeprowadź stosowną kontemplację i wykaż się zdolnościami analitycznymi, bo właśnie na tej podstawie podejmiesz właściwą decyzję, na którą już nie mam wpływu.
Niechaj twe źródło uśmiechu przyniesie radość memu sercu, albowiem delikatne twe ciało będzie się dłuuugo do mnie przytulało.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl