Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Towarzyskie / Agencje towarzyskie

Koleżankę przyjmę do pracy

(Kraków, Kraków, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Jeśli szukasz dobrze płatnej pracy na dogodnych warunkach to znalazłaś coś co zostało stworzone z myślą o Tobie.... Zapraszam do współpracy dziewczyny i kobiety, chcące dobrze zarobić, komunikatywne, zarówno te które mają doświadczenie w pracy na mieszkaniu, jak i te które chciałyby spróbować. Spotkania są prywatne, nie jest to agencja. Zależy mi na uczciwości i miłej atmosferze, jestem w stanie zapewnić zakwaterowanie, drobną pomoc na początek. Nie jest najistotniejsze to jak wyglądasz, nie szukam modelek lecz normalnych i naturalnych dziewczyn także puszystych o oryginalnym wyglądzie.
Pamiętaj, że niezależnie gdzie się zdecydujesz na współpracę, to podstawą jest to, że Ty masz czuć się swobodnie i bezpiecznie.. Bo nie jesteś maszyną do seksu tylko kobietą!... I to co proponuje się Tobie na początku było praktykowane, a nie ulegało zmianie w zależności od ich potrzeby..
Proponuję spotkania nie zobowiązujące, gdzie możemy swobodnie porozmawiać na temat współpracy..
Oddzwaniam, odpisuję na sms-y i e-maile.. Oferta zawsze aktualna


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl