Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Zamienię dom/mieszkanie
<< Poprzednie ogłoszenie

Mieszkanie Zamienię

(Centrum Pabianic, Łódź, )
Mieszkanie Zamienię Mieszkanie Zamienię


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Rodzaj: Mieszkanie
Liczba pokoi: 4
Powierzchnia w mkw: 94
 

Mieszkanie 94m2 znajduje się we frontowej części kamienicy, przy spokojnej ulicy w centrum Pabianic. Lokalizacja w historycznej części miasta, niedaleko renesansowego kościoła Świętego Mateusza i dworu obronnego; oraz terenów zielonych nad rzeką Dobrzynką.
Od strony wewnętrznej budynku duże, zielone podwórko z komórkami i garażami lokatorów - również z garażem należącym do mieszkania. Komórka w piwnicy i ogólno-dostępny strych.
Z klatki schodowej wchodzi się do przedpokoju, z którego dostępne są: pokój, który może pełnić funkcję niezależnej pracowni, łazienka oraz główna część mieszkania. Ta podzielona jest na część dzienną - salon i kuchnia - od strony północnej; i nocną - dwa pokoje, garderoba i składzik - od strony południowej.
Mieszkanie posiada wszystkie wygody - prąd, wodę, kanalizację i gaz z sieci; centralne ogrzewanie lokalne gazowe. Okna drewniane - Sokółka, ocieplenie stropów. Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym.

Zamienię na mieszkanie kwaterunkowe lub spółdzielcze ok 45m2. Najlepiej dwa pokoje z kuchnią, balkon, garaż. Zamienię na Pabianice lub Łódź.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl