Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Nieruchomości / Wynajmę (szukam)
<< Poprzednie ogłoszenie

Narzeczeństwo spodziewające się dziecka szuka mieszkania

(Lublin, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Witamy.
Jesteśmy narzeczeństwem spodziewającym się dziecka. Jesteśmy osobami spokojnymi, odpowiedzialnymi i dbającymi o porządek. Dysponujemy referencjami od obecnego właściciela z dwuletnim okresem wynajmu. Niedawno skończyliśmy studia i szukamy własnego kąta, jednak jesteśmy na etapie, w którym głównym kryterium dla nas jest cena wynajmu.
Zależy nam bardziej na małym mieszkaniu dwupokojowym, niż na kawalerce, lecz obie oferty bierzemy pod uwagę. Chcielibyśmy, aby przynajmniej częściowo było umeblowane. Interesuje nas wynajem na dłuższy okres min. 1 roku od czerwca/lipca 2013. Preferujemy mieszkanie w bloku, ze względu na centralne ogrzewanie i koszty eksploatacji. Nie mamy preferencji, co do lokalizacji, zależy nam na spokojnej okolicy.
Prosimy o klarowne przedstawienie oferty z wyszczególnieniem wszystkich opłat. Dziękujemy za zainteresowanie i ewentualny kontakt.
Pozdrawiamy.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl